Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai az ötödik hét...

Nem korai az ötödik hét elején orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Már kértem ugyan időpontot ugyan, de elbizonytalanodtam. Legalább megnézzük, jó helyen van-e, igaz?
2015. nov. 23. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
max. felritkulást láthat, hacsak nem 21 napos a ciklusod
2015. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért adtak időpontot.:) Én megmondtam, mikor teszteltem pozit és a dokim rá 2 hétre keresett időpontot, de figyelmeztetett, hogy még lehet, hogy akkor se lesz szívhang.


Ha volt már vetélésed, és emiatt kell Utrogestan vagy csak rószaszíneznél, pecsételnél, akkor egyértelműen menj. Ha nincs ilyen, 2-3 hétig ráér, ha csak embrió-mozit szeretnél látni.:)


24hkm

2015. nov. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Korai!

En 6 hetesen mentem, vagyis 5het 6napnal, de csak azert, mert utana elutaztam 3 hetre es addig nem birtam varni.

Pulzalt a szivcso, de a doki elotte mondta, hogy nagyon koran mentem, van ra esely, hogy semmi sem latszik igazan es jobb lenne egy hettel kesobb.


Attol bajod nem lesz, ha megnezik, de elorebb sem leszel, ugyis vissza kell menned.

2015. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
SZTK-s rendelés, a recepció adja az időpontot, nem kérdezték miért kérem. Nagyon elbizonytalanodtam, hogy le kéne mondani. Görcsölgetek, még tényleg bármi lehet. Ez a második terhességem, az elsővel a 33. héten császároztak, ezért szeretném tudni, mielőbb, hogy minden rendben van-e, de akkor most még úgysem látja.
2015. nov. 23. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem ne mondd le, legalabb latszik, h jo helyre agyazodik-e be :)
2015. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

figyelj, ingyen van (illetve nagyon keményen levonják tőled az árát minden hónapban). ha van időd, miért ne mennél el?:)


Megnézik, jó helyen van-e (nem méhenkívüli), esetleg a doki elmondja, melyik terhesvitamint javasolja, vagy hogy vállalja-e a gondozásod az sztk-ban (az enyémet nem vállalták, mert van egy betegségem).

2015. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor korai, ha később fogant, vagy ha olyan a gép, hogy nem lehet vele jól látni, nekem 5+1-en már volt petezsák, benne szikhólyaggal, de én akkor már azt hittem, hogy 6 hetes vagyok. Ilyenkor legtöbbször még tényleg csak felritkulást látnak, de az is lehet, hogy már fog látszani a petezsák. Hány naposak a ciklusaid? Ovud kb. hanyadik napon volt?
2015. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha görcsölgetsz magnézium szedése mellett is, akkor meg ártani amúgysem árt, ha vetnek rá egy pillantást, max. elmész még egyszer, mert a szívcső-pulzálás miatt úgyis behívnak későbbre is, addig meg legalább megnyugtat a tudat, hogy jó helyen van.
2015. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne korai? én is 5hetesen mentem, megtudtam, hogy jó helyen van, mit szedjek minél hamarabb stb..
2015. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, elmegyek :) A legutolsó ciklusom 28 nap volt, előtte 28-30 naposak is voltak, a barátcserje helyre tette, erre a következő nem jön meg :D Az ovu pedig nov. 4-5 körül volt.
2015. nov. 23. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!