Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan és mennyit pihentetek...

Hogyan és mennyit pihentetek lombik után?

Figyelt kérdés
Mi az ami belefér? Főzés, sétálás, könnyebb takarítás (felmosás, por törlés stb.) vagy szigorú fekvés?
2010. márc. 20. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két hetet, de max. 10 napot szoktak javasolni az orvosok (már a normálisabbja, mert van, amelyik azt mondja, hogy transzfer után tőle azonnal mehetsz dolgozni.)

Én mindig két hetet voltam itthon (4 lombikom volt eddig), és sajnos nem bírtam ki takarítás nélkül. Nem hiszem, hogy e miatt nem maradt meg a baba, de azért bánt a lelkiismeret. Ha lesz ötödik alkalom, semmit nem fogok csinálni, amig ki nem derül, hogy megmaradt-e vagy nem.

Sok lombikos ismerősöm van, van olyan, aki feküdt két hétig, és terhes lett, és van olyan is, aki egyáltalán nem pihent, mégis megmaradt a baba.

2010. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszod!

Nekem tegnap volt a beültetés, de már most szenvedek a pihenéstől. Ma már főztem is, és legszívesebben hétfőn mennék már dolgozni. De a főnökasszonyom azt mondta, ha meglát jövőhéten a munkahelyem környékén, fenékbe billent. Meg a család is ki van akadva, hogy milyen felelőtlen vagyok. Én nem érzem magam annak, úgy vagyok vele, ha akar akkor sikerül, ha meg nem, akkor hiába fekszem, akkor sem fog. A munka meg legalább elterelné a gondolataimat.

2010. márc. 20. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem tavaly márciusban volt a visszaültetés novemberben megszületett a kislányunk. a beültetés után 5 napot voltam itthon, néha lefeküdtem, de semmit nem csináltam, olvastam, tv-t néztem, neteztem...stb de semmi extra. utána igaz autóval, de mentem dolgozni (ülőmunka) örülj, hogy ilyen főnököd van, használd ki, de okosan, pihenj, adj meg minden esélyt!

2010. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi,aranyos vagy!

Gratulálok a babádhoz! Ha minden jól megy, kereken egy évvel lesz idősebb az ényém(ek)nél. :)

2010. márc. 20. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 inszem-em volt,sikertelenül.a 3.lombik sikerült, de mivel a munkahelyemen tudták, hogy miért is küzdünk én 1 hónapot voltam itton. Ennyi orvoshoz járkálás után már nem akartam kockáztatni. Utána visszamentem még dolgozni, de 4 hónaposan már a pihenést választottam.

2010. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetben 3 hetet feküdtem, csak enni és fürödni keltem fel. Nálunk ezt javasolják.

3 lombik gyerekem van összesen. Hidd el, megéri betartani!!!

Én nagyon utálnám magam, ha arra gyanakodnék, hogy ESETLEG a takarítástól nem sikerült. Szóval bírd ki a dolgot.

2010. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!