Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan apuka aki ezt a...

Van olyan apuka aki ezt a szép időt is inkább számítógépezéssel tölti mint a családjával?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 17:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én fentiekből következtetve összeteszem a két kezem :)Az én párom is leül, de csak ritkán és igaz nagy játékos volt ős is, de ez most megszűnt. Pedig még nintendonk is van, de csak porosodik egy éve. Talán jobban érzi magát velünk, mert amikor hazajön, felhőtlen játszadozásba vonjuk be és nem bír eleget kapni a lányunkból. No meg persze belőlem, még egy fárasztó nap után is. Istenem, ezért imádom, pedig sokszor szidom, de most rájöttem, aranyat ér, ebből a szempontból. Az én javaslatom, hogy a gépező apukát rángassuk igenis magunkhoz, egyezkedni kell, ha gépezni is akar, gépezzen, de csak egy fél órát, aztán CSALÁD!!!! :)
2010. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj még eszembe jutott valami, már nem tudom mikor írtam választ. Szóval nagy szlogen volt a párommal egy időben, hogy "X-box jön és megyek......." ez volt a reakcióm mikor ezzel állt elő. Az halál lett volna.
2010. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia!Az én férjem nem ilyen!Hazajön a munkából eszik egy kis pihi és visszük is le a 6 éves kislányunkat!Mindig lejön velünk!Csak,akkor gépezik ha már feljöttünk!Kiváló apuka és férj!Imádom!Hétvégén meg ha jó az idő mindig megyünk!:-)26 hetes kismama
2010. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

09:34-es vagyok. . Én sem mondtam, hogy nálunk minden rendben van, nálunk is vannak viták, úgyhogy nálunk is van "ellenség". Csak az, hogy valakinek nem a családja az első, az számomra nem kompromisszum kérdése, nekem ez semmiképp nem férne bele a kapcsolatba. (Természetesen itt nem arra godolok, akinek fél órát gépezik a férje, írtak itt sokkal dúrvábbakat is, én arra reagáltam.)

Nem azt mondom, hogy másnak is ugyanúgy kell gondolkodnia mint nekem, valóban, mindenki maga dönti el, hogy miben enged, én ebben nem tudnék, tehát továbbra is furcsállom az ilyen pasikat,sajnálom a feleségeiket, tehát kitartok az álláspontom mellett :-)

2010. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!