Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan apuka aki ezt a...

Van olyan apuka aki ezt a szép időt is inkább számítógépezéssel tölti mint a családjával?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 17:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz. Ettől tartok én is.
2010. márc. 21. 11:56
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok! Hát az én férjem is néha túlzásba esik, de ha szólok neki hogy gyere menjünk sétálni akkor jön ő is, igaz én azt nem értem miért kell mondani miért nem jut magától eszébe. Ha mondjátok az apának hogy menjen veletek sétálni mert a gép megvár akkor nem megy??
2010. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

Ki is nyírnám! :DD

Hála a jó égnek, 2 naponta nézi meg a sporthíreket, és a leveleit.

Nem lehet velük beszélni?

2010. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Az én férjem is ilyen,bár ő nem számítógépezik,hanem néha olyan felesleges dolgokat csinál kint az udvaron,hogy megtudnám fojtani,mivel én megint kisbabát várok és a kislányunk még nem tud menni,a babakocsit meg utálja ezért muszáj ölbe vennem és úgy kivinni a levegőre.Képes elnézni,hogy én cipelem.Arról meg nem is beszélve,hogy reggel úgy kel fel az ágyból mintha egész este dolgozott volna és neki mennyire fáj a dereka.Az nem baj,hogy én nagy hassal emelem a gyereket,ő meg a konyhában mozgatja a derekát.Paraszt.
2010. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
Az én párom is gépfüggő, de ha nagyon nyafogok neki, vagy tudja hogy ezzel tud kiengesztelni, akkor nagynehezen eljön ő is. Így történt szombaton fogtam magam fél egykor elmentünk a picivel "sétálni", mivel én is megpukkadtam. Na mi persze körbejártuk az összes rokont, meg még a temetőt is :D Este fürdetésre toppantunk be. Ő meg már tökre várt bennünket. Így másnap együtt sétáltunk, 1-negyed 4-ig. Beiktattam, hogy míg csütörtökön jógázni járok ő vigyázzon a babára (8hós). Én is sokat agyaltam ezen a gép dolgon, és ki is akadok néha, de lányok kérdezzétek meg magatoktól, jobb lenne ha nőzni járna, vagy játékgépezne, vagy kocsmázna, vagy a haverokkal lógna örökké? Na ugye :) Kompromisszum, kompromisszum
2010. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

Te jó ég! Szegény ti...

Az utolsó válaszolónak írnám, hogy attól függ mihez hasonlítunk! Persze, annál jobb, ha nőzni járna, de lehetne dolgos, családközpontú, kirándulós apa is. Ahhoz viszonyítva pedig sokkal rosszabb.:-( Ez nem kompromisszum, hanem beletörődés. Ne haragudj, nem bántani akarlak, meg itt senkit, de amiket írtok, az nem normális!

Nekem viszont nagyon tanulságos volt olvasni titeket, hogy ezentúl sokkal jobban meg kell becsülnöm a férjem, akinek mindene a család!

2010. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok. Bocsi, lehet félreérthető voltam.Nem a véleményetek nem normális, hanem az apukák viselkedése.
2010. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálok mindenkit, akinek ilyen a párja. Az enyém is játszik, de szerencsére olyan a játék, ami nagyon lassan halad és csak néha néha kell beleütni valamit (mit tudom én) így nincs ideláncolva, mint mondjuk ha pókerezne. Remélem nem talál új játékot......De ő legalább nem kérdés, hogy jön-e velünk sétálni, bár a féltékenysége is hajtja szerintem.........:)
2010. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ma 9:34-es válaszoló!

Pont ugyan ezt akartam írni:)

De sz@r lehet azoknak,akiknek ilyen a párja:S

Hálát adok az égnek,hogy az enyém meg imád kirándulni,menni-jönni természetesen gyerekekkel.

DE! Férjem is és én is azért gépezünk is,de ez soha nem mehet a gyerekek,a közös programok rovására.

Ha így lenne,megette a fene azt a kapcsolatot.

2010. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
9:22-es vagyok. Az én párom, bár nem írtam dolgozik a géppel. :D Szerintem meg a mai világban igen is kell egymáshoz alkalmazkodni, nem lehet mindenen mindig hőbörögni, mert az ember egyszercsak egyedül marad. Na persze nem mindegy az sem, hogy mivel "alkuszunk" meg, nem azt mondom minden áron, -ezt mindneki maga dönti el. Ha nem alukdnánk meg mi nők, a sok hülye :D pasival, kihalna a föld. A többi "szerencsésebb" anyukának üzenem,ahogy mamám mondaná "Könnyű a vitézség, ha nincs ellenség." Üdv: Juliee (29)
2010. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!