Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok és 2 napja...

32 hetes vagyok és 2 napja eléggé szurkál a hasam alja meg belül és alul. Mi lehet ez? Ugye nem a méhszájam nyílik?! Az elejétől 2000 a méhnyakam

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a medencecsontok távolodnak, azt érzed. A méhszájaddal meg semmi gond, teljesen zárva volt, egy kis rövidüléstől meg akár túl is hordhatod. Szólj a dokinak, de ne izgulj! Még nyíló méhszájjal is túlhordhatod a babát. Csak nyugi. Jó babavárást!
2010. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok két napja, leszámitva nekem a hasamat nem csak alul szurkál csipked. Én is pont ettől félek. Tettem fel kérdést de sajna nem kaptam olyan választ ami megnyugtatna. Ha esetleg megkérdeznéd dokitól megirnád légyszi,hogy mit mondott? Én csak 1,5 hét múlva megyek.

Köszi

25 km

2010. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! 2100 lett a méhszáj értékem, de minden rendben. Azt mondta, ez ilyenkor már természetes. Alkati. Nálad mi a helyzet?
2010. márc. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!