Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mind a ketten fiatalok vagyunk...

Horvath Dominika dia kérdése:

Mind a ketten fiatalok vagyunk a ferjemmel (22). Lassan 2eve kulon is koltoztunk a szuloktol es baba projekten gomdolkozunk, mind a ketten nagyon szeretnenk kisbabat de kicsit felunk is h ilyen fiatalon bele e merjunk vagni. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
amíg azt szeretnétek, hogy ezt a nem kis döntést más hozza meg helyettetek, addig nem álltok készen a gyermekvállalásra.
2015. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A legszebb dolog,én 23 éves voltam amikor született a kislányom,most 34 vagyok,útban a második babó,és imádtam végig,hogy olyan fiatalon lettem Anyuka.

Ha szeretitek egymást,szerintem nem kérdés.

2015. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk rólatok semmit! Hogy válaszoljunk így erre? Ha mindketten szeretnétek, és minden adott, akkor vágjatok bele, ha nem akkor még várjatok!

(egyébként, bele merjünk-e?)

2015. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt akarjuk,hogy mas hozza meg helyettunk ezt a dontest!csak a velemenyeteket kertem
2015. nov. 17. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lelkileg, párkapcsolatilag, anyagilag , munka szempontjából úgy érzitek nem okoz gondot, akkor miért ne?!

Mondjuk én személy szerint az idősebb korban történő gyermekvállalásnak vagyok a híve.Amikor már azt érzed, hogy "csak" ez hiányzik, hogy teljes legyen az életed.Én pl. 31 évesen már nem fogok lemondásként megélni semmit, ami a babával kapcsolatos.

2015. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdező: úgy értettem, hogy amíg hezitáltok, addig ne vágjatok bele. Szép, érett dolog hogy ezen gondolkoztok, és ha minden körülmény adott (biztos párkapcsolat vagy méginkább házasság, lakás, biztos állás, neked a munkaviszony a csedhez, gyedhez) akkor nyugodtan vágjatok bele, de ha belevágtok akkor nem lehetnek kétségek.


1

2015. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!