Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mozog úgy mint...

Miért nem mozog úgy mint eddig a kis magzatom?

Figyelt kérdés
Már kaptam délutánra időpontot az orvostól, de csak kiváncsi vagyok hogy mi lehet... szombat óta... elégé be van keményedve a pocakom. és alig mozog a pici, teljesen már mint eddig.

2015. nov. 16. 08:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
28 hétben járok. eddig mindig fürdés után olyan kis virgonc volt, illetve nap folyamán is volt hogy nagyon szépeket mozgot. szombat óta... elvétve egy ketőtt..... illetve szedek magnéziumot kalciumot... de még is olyan merev a hasam....
2015. nov. 16. 08:34
 2/14 A kérdező kommentje:
illetve pont szombat előtt fordult szerintem meg tuti harántfekvésbe...
2015. nov. 16. 08:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát jó ha megnéz az orvos de vannak ilyen napok, ők sincsenek mindig ugyanolyan formában. 2 napra még rá lehet fogni főleg hogy frontos az idő, az én babám sem mozgott olyankor és őszintén szólva én is szívem szerint az egész napot átaludtam volna olyankor, meg tudom érteni őket.
2015. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még forgolódnak de nem minden pozban lehet ugyanúgy érezni.
2015. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ritkán érzem hogy mozog... de az is ugye nem nagyon mert keményebb a hasam... eddig meg hullámzot...
2015. nov. 16. 09:01
 6/14 anonim ***** válasza:

Kemény akár a baba mozgásától is lehet, tényleg lehet, hogy máshogy fekszik és minden rendben van. De ha meg esetleg összehúzódásaid vannak attól lehet a pocakod is kemény és a baba is lustább. Ha ez lenne azt leállítják. De ha az lenne, azt 2 nap alatt éreznéd.

A problémák közül lehet még kórosan sok magzatvíz az ok amivel innentől pihenned kellene, a lepény állapota is lehet rosszabb. A 2 mondjuk gyakran összefügg. Erre is lehet adni keringés javítót szóval jól jön az orvos de a legtöbb ilyen teljesen ártalmatlan.

2015. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy máshogy fordult és nem érzed annyira! De az semmiképpen nem jó ha sokat keményedsz.
2015. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28 hetesen fordult egyet a babám, utána egy-két napig alig éreztem mozogni, illetve máshogyan mozgott. De most is van olyan, hogy kevesebbet mocorog. 30 hetes vagyok.
2015. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az higyjek kemény a hasam az miért van rossz hatással a babára úgy konkrétan nem mondta senki sem.
2015. nov. 16. 21:12
 10/14 anonim ***** válasza:
2015. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!