Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mozog úgy mint...

Miért nem mozog úgy mint eddig a kis magzatom?

Figyelt kérdés
Már kaptam délutánra időpontot az orvostól, de csak kiváncsi vagyok hogy mi lehet... szombat óta... elégé be van keményedve a pocakom. és alig mozog a pici, teljesen már mint eddig.

2015. nov. 16. 08:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2015. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, voltam orvosnál és ki lettem okítva... hogy nem kemény a hasam a kemény akkor van hogy ha olyan lesz mint a térdem, hát mondtam neki hogy rendben de mivel első gyermek... azt mondja hogy majd az 5. után tudni fogja.... meg igen azért volt ez az egész mert átfordult és most farfekvéses. meg azóta voltam 4 d debrecenbe. és kiderült hogy kislány most már tutira :) olyan kis aranyos képet kaptunk róla, ja és közölte a nő hogy ez nem 28 hetes magzatnak felel meg hanem 30-nak, de nem is baj, inkább csak egyszer arra figyeljek fel hogy húúú mint hogy ha ezek a fájások lenének, mint hogy bent feküdjek mert túl hordom.
2015. nov. 23. 06:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez jó hír. Hát igen, már nagy a baba és alapból keményebb a pocak mint az elején. És gratulálok a kislányhoz :)
2015. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :)
2015. nov. 24. 05:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!