Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhalt 7 hetes magzatom, ami...

Elhalt 7 hetes magzatom, ami 2hete volt, és még nem indult meg a vetélés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 edik hetemben voltam vizsgálaton, a doki 2 hét múlva vissza rendelt. sajnos rossz hírt közölt, a magzat nem fejlődött, nincs szívhang. de a vetélés még nem indult meg. az orvos azt ajánlotta, várjak még 10 napot, és csak akkor végez beavatkozást. ez mennyire normális? most nagyon félek mert mihamarabb újból babát szeretnénk. kérlek adjatok valami tanácsot.

2015. jún. 11. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
10 napot sose javasolnak, hanem soron kívül műtétre írnak ki.Max. 2 nap. Keress egy normális orvost aki törődik is veled, ne egy trehány, aki tesz rá, hogy kapsz-e valamilyen fertőzést vagy sem.
2015. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 nap szerintem is sok, és lelkileg is megterhelő a tudat, hogy benned van. Amikor én így jártam a 10. hét után, az orvosom épp szabira ment és kérdezte, hogy pár napot kivárom, hogy Ő csinálja meg, vagy inkább befekszem a kórházba. Felhívta a figyelmem rá, hogy bár ennyi idő alatt bajom nem lehet, de döntsem el, hogy eltudom-e viselni a tudatot. Érdekes módon ahogy megtudtam a rossz hírt, másnap megindult a vetélés. Szerintem hülyeség, hogy 10 napot akar még váratni. Az én dokim csak azért kérdezte a pár napot, mert tudja, hogy ragaszkodok hozzá és épp szabira ment, de azt is mondta, hogy azért jobb lenne minél előbb, alapból nem javasolta a várakozást, mondta, hogy első nap felhelyeznek valami pálcát, ami tágítja a méhszájat, és következő nap elvégzik a beavatkozást. Valamint azt is kérte, hogy nyugodtan hívjam fel a mobilján bármi történik, független attól ,hogy szabin van, mert úgy készül Hétfőre. Szóval hívtam is másnap, hogy már a kórházban vagyok, mert megindult a vetélés spontán. szerintem az én dokim ritka normális.
2015. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tényleg nagyon rendes orvosod van. most teljesen öszezavarodtam, nekem is furcsa ez igy. rettegek ettől, nem tudom hogyan fogom tul élni. azt hiszem holnap felhivom. köszönöm.
2015. jún. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!