Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mocorgás a pociban?

Mocorgás a pociban?

Figyelt kérdés

Nem provokàciónak szànom,de szöget ütött a fejembe,főleg pàr hasonló "mikor érezted először a baba mozgàsàt" kérdés elolvasàsa utàn,hogy miért van az,hogy nem hiszik el se pro se kontra,hogy ki mikor érzi a mozgàsàt a babànak?

Tehàt miért kell kételkedni,hogy valaki 12 hetesen érzi vagy épp abban,hogy csak 24 hetesen kezdte el érezni??? Miért lenne baj egyik vagy màsik?


2015. nov. 15. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én nem olvastam itt kételkedő hozzászólást, viszont anyum, bár iszom a szavait és istenítem őt mint anya, nem akarta elhinni, hogy én 11 hetesen éreztem fekve ahogy mocorog a babó, mert ő nem érezte ilyen korán se velem, se az öcséimmel.

Anyósom és párom mamája is furcsán nézett rám, azt mondta akkor én már 11 hetesen félidős vagyok, én meg mondtam nekik, hogy nem úgy van az. Mondták, hogy nyugtassam meg a babát akkor ne mocorogjon, hát én meg mondtam nyugtassa a halál, ez a dolga, hogy mocorogjon, én élvezem is! Egyikük sem volt jó anya, úgyhogy igyekszem nem hallgatni rájuk. Kételkedjenek csak, ez az én élményem, nem az övék. :D

2015. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem 14 hetesen. Bár akkor kételkedtem,hogy ő-e vagy tényleg a bélmozgások. Most 22 hetes vagyok és már tudom, hogy igen ő volt az. :)
2015. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 18-20 hetesen éreztem először legalábbis ekkor mondtam azt h biztosan azt érzem.

Mikor dolgoztunk a kisteson sokat olvastam itt és láttam h valaki 10-12 hetesen érezte.. Na hát őszintén szólva én is kételkedtem, még milyen pici hogyan érezheti az illető?! Mondván h az biztosan csak bélmozgás.

Na mikor sikerült a kis tesó bumm 12-13 hetesen én is éreztem :) és tényleg meglehet különböztetni a bélmozgástól. Aki ezt nem tapasztalja az sztem kételkedni is fog ebben (persze vannak kivételek) :D

2015. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 hetesen néha éreztem, hogy a méhszájamba rúg. Mivel a 12 hetes uh-n is pont oda rúgott, az orvos meg is erősítette, hogy őt érzem. :)
2015. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat. Kedves első,pedig jópàr negatìv komment van vica-verza.

Csak azért nem értem,mert nekem ilyen sosem jutott eszembe. Honnan is tudhatnàm ki mit érez?

2015. nov. 15. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!