Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is sokat csuklik a...

Másnak is sokat csuklik a babája a pociban?

Figyelt kérdés

Nekem rengeteget csuklik, de mindig csak akkor, amikor eszek vagy iszok valamit.

32hkm


2014. aug. 19. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! nekem napi 1-3* csuklik. eves utan szinten.


udv, 30hkm

2014. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sokat csuklik, van hogy napi 6-7-szer is. Legtöbbször azután miután eszek, esetleg iszok.

37hkm

2014. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első babám sokat csuklott, napi szinten éreztem. Nem tudom, van e összefüggés, de szegénykém kinn is sokat csuklik, most másfél éves. A másodikkal most vagyok 30 hetes, őt lényegesen kevesebbszer érzem csuklani.
2014. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,az én babám is rengeteget csuklik és Ő nem csak akkor mikor eszek v. iszok.Képes hajnal 4-5 óra körül is csuklani és napközben bármikor.
2014. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kicsim is rengeteget csukott pocaklakó korában, és bizony kint is sokat csuklik :)
2014. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!