Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldják meg a kismamák a...

Hogy oldják meg a kismamák a borotválást nagy pocakkal?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és egyhamar nem tervezek gyereket, de sokminden érdekel, és szívesen olvasok szinte bármiről - így a terhességről, illetve a gyerekvállalásról is (egyszer még haszna lesz :)). Egy ilyen nőcis oldalon olvastam, hogy szülés előtt a kórházban leborotválják az anyukát. Ehhez hozzátették, hogy ez ugye elég kellemetlen lehet, é hogy célszerű a kismamának magának megoldani otthon. Node. Felmerült bennem a kérdés, hogy egy szüléstől nem messze álló kismama egy hatalmas pocakkal hogy a kanálba tudja magának leborotválni? Mert amíg látja a célterületet az ember lánya, addig oké, de mikor már akkora a hasa, hogy nem... akkor hogy?
2010. márc. 19. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én úgy oldom meg h látatlanban csinálom,tapintásra h maradt e rajta valami még,meg szólok páromnak h kukkolja meg h maradt e valahol még.azzal nem értek egyet az egyik válaszadóval h az utolsó hétben tök mindegy.é úgy vagyok vele h az utolsó pár hétben is szeretek igényes lenni,még ha nehézkes is.sőt...az utolsó pár hétben sűrűbben is végzem majd mivel ki tudja mikor indul meg a szülés és lesz e akkor időm leborotválni.kórházra ugyanis nem bízom.
2010. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lenne igénytelenség az, ha valaki nem borotválná. Az én páromnak így tetszik. Na, jó nem bozontra gondolok, csak olyan "kisfiúsra".

Egyébként én kórházban voltam az utolsó négy hétben és ott nem tudtam megoldani (tükör nincs, a kórházi zuhanyzó falához hozzáérni pedig tényleg igénytelenség lett volna), így a szülésznő csinálta. Érdekes fazonom volt...

2010. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát kb a felétől már nem látod magadat ott lent.egy darabig még megy tükörrel,de a végén képtelenség sztem...én kádban próbálkoztam máshová nem szőröznék,de már se guggolni nem tudtam-pláne,hogy tökre vizesedtek a lábaim és örültem ha felrakhatom,nem hogy akrobatikázzak szval a párom nem vállalta máig nem tudom miért,kozmetikuson gondolkoztam de mivel sosem voltam még ezzel ott lent,így nem is foglalkoztam vele..

De hidd el és ez nem közbeszéd csak amikor már ott vagy,hogy szüls..magasról fogsz tenni rá,hog yki ,hogyan lát.

Én programozott császáros volt,de egyik pillanatról a másikra befektettem a khba még fel sem tudtam igazán készülni a dolgokra,amikor a szülés napján kb már 10idegen nyúlkált bennem,hogy vizsgálgattak,peidg nem voltam kitágulva csak az uh mutatott zavaros vizet akkor már semmi sem számít.

Mikor a műtőbe vittek és megkaptam az érzéstelenítőt ,gyakorlatilag nem éreztem a mellemtől lefelé semmit,és bekatértereztek,akkor már qra nem érdekelt,hogy ki és hogyan lát..persze eszembe jutott vajon mit gondolnak,de mivel amúgy ápolt vagyok,nehogy már a dzsungel legyen a gond...szval hidd el ez a legkevesebb ..és után is mikor megszültem ,kb 5idegen orvos nézett alám,az már kellemetlenebb volt,mert túl voltam rajta,de túl tettem magamat rajta,mert úgy voltam vele,pár nap és haza megyek és sosem látom őket többet...

szval ezeken tényleg ne feszengj,mert helyzet adja majd..

20hós baba és 16hetes pocaklakó mamája

2010. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a párom borortválja kb, a terhességem felétől, mert akkora a pocakom, hogy már akkor nem láttam semmit. Nagyon segítőkész, szívesen megcsinálja! :)
2010. márc. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is páromat kértem meg onnantól fogva, hogy már nem láttam a hasamtól. Így volt ez szülés előtt is pár nappal, aztán mikor lement a hasam, látom tiszta összevisszaság az egész, itt-ott megmaradt a szőr, hát valami iszonyú ronda volt.:-) Akkor végigfutott az agyamon, hogy te jó isten, így látott a doki meg a szülésznő? áááá

Ja és mikor számon kértem volna a férjemet még azt mondta, mert mi bajom van, jó volt az úgy. Ennyit a férfiakról.:-)

2010. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Komolyan léteznek olyan szőrtelenítő krémek amit ott is lehet használni? Én azt hittem tilos intim területen használni.
2010. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!