Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy oldják meg a kismamák a...

Hogy oldják meg a kismamák a borotválást nagy pocakkal?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és egyhamar nem tervezek gyereket, de sokminden érdekel, és szívesen olvasok szinte bármiről - így a terhességről, illetve a gyerekvállalásról is (egyszer még haszna lesz :)). Egy ilyen nőcis oldalon olvastam, hogy szülés előtt a kórházban leborotválják az anyukát. Ehhez hozzátették, hogy ez ugye elég kellemetlen lehet, é hogy célszerű a kismamának magának megoldani otthon. Node. Felmerült bennem a kérdés, hogy egy szüléstől nem messze álló kismama egy hatalmas pocakkal hogy a kanálba tudja magának leborotválni? Mert amíg látja a célterületet az ember lánya, addig oké, de mikor már akkora a hasa, hogy nem... akkor hogy?
2010. márc. 19. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tükörrel szemben állva, de a végén már szinte tülör nélkül is ment :)


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ha elég nagy rutinja és kitartása van benne, akkor látatlanban is le tudja borotválni, majd utána ellenőrzést kér :)

Vagy ahogy néhányan szokták, megkérik a párjukat, hogy borotválja le nekik.

2010. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én főleg gyantáztatni jártam, és mivel megbízom a kozmetikusomban, szabad kezet kapott. :) A végén meg kórházba indulás előtt vaktában is ment a dolog...:) A lábkörömlakkozás nehezebb volt. :D
2010. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Kozmetikus tényleg megcsinálja és máris nincs az a veszély, hogy megvágod magad :)
2010. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

anyám... és még nekem mondják, hogy kreatív vagyok... :D

tök kézenfekvő dolgok, és eszembe se jutottak :D :S

köszi a válaszokat! :)

2010. márc. 19. 19:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Én krémmel oldom meg. Igy nem vághatom meg magam.
2010. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Érzéssel,tükörrel oldottam meg..néha itt ott maradt egy kis meglepetés :D
2010. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
érzésre.
2010. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó pár hétben nem foglalkoztam vele. Ez egy természetes dolog, a doki sem "szólt" érte. A páromra nem bízom, a tükörrel béna vagyok, elérni is csak nagyon nehezen tudom, örülök, ha meg bírom mosni rendesen odalent... :) Majd szülés után újból karbantartom a bozótod. Amúgy meg érdekes módon nem nőtt úgy, ahogy számítottam rá.
2010. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szőrteleítő krémek is nagyo jók,és sok helyen lehet kapni:DM,ROSSMAN,DROGÉRIA,PATIKA,STB...

Bekeni az ember lánya,és csak letusolja pár perc után.

2010. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!