Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj éjszaka a hasam 32...

Miért fáj éjszaka a hasam 32 hetesen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 hétben többször is felkeltem éjszaka arra, hogy fáj a hasa. Nem szúr, nem görcsöl és nem olyan mintha meg akarna jönni. Nem tudom rendesen körbe írni, hogy hogyan fáj, de fáj és olyankor megmozdulni sem bírok. Ha átfordulok egyik oldalról a másikra, akkor meg félálomban megfeszítem a hasam akaratomon kívül. Nagyon kellemetlen. EZ mi lehet?
2010. márc. 19. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ilyen nekem is van. Minden forduláskor emiatt ébredek fel... Ha elmegyek pisilni, valamivel jobb lesz. Lehet, hogy az a titka, hogy óránként kéne hólyagot üríteni, nem tudom. :)

29 hetes km

2010. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes vagyok és fáj mint a veszedelem. Talán húzódik, vagy feszül... de meghatározhatatlan. Szerintem normális. :)
2010. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyakran van ilyen (hetek óta), főleg éjszaka, de néha nappal is. Szerintem a méh tartószalagai feszülnek. Ilyenkor én se tudok mozdulni...

30. hetes kismama

2010. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is minden éjjel,vagyis hajnalban ez van.nekem is kicsit jobb mikor kimegyek pisilni,teljesen viszont nem múlik el.de látom másnak is van ilyen,akkor nem aggódok annyira.


31 hetes km

2010. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem akkor nem kell mennem WC-re. Egy éjszak csak egyszer szoktam kimenni, nekem már az is sok.
2010. márc. 20. 06:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem arra, hogy olyan érzés, mintha valami össze akarná nyomni a hasamat. Nem székelési ingerre gondolok, és nem is görcs. Olyan, mintha egy hatalmas nehéz valami lenne rajta kívülről és nyomná.
2010. márc. 20. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!