Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 4 hetes, tavaszra...

Most vagyok 4 hetes, tavaszra már ne vegyek "normális" farmert?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 14 héten egyik napról a másikra megnőtt a hasam, úgy hogy nem híztam semmit, csak a hasam nő. Pénteken még jó volt a szövetnadrágom, amit már hétfőn nem tudtam összehúzni, előkotortam egy nagyobb farmert ami vagy 10 cm-re elállt a dereka, mondván ez egy pár hétig jó lesz, csütörtökig volt jó, pénteken már szorított szombaton elmentem kismama nadrágot venni. A 18 heti Uh-ra akkora lett a hasam mint másnak a 25. héten az Uh-ra nem a saját dokimhoz kellett mennem hanem a kórházba a főorvos tartotta, -hogy más orvos is lásson- ahol hetenként hívtak be. Bementem a 18 hetesek között, amikor az orvos meglátott, szól, hogy nem én jövök, mert most a 18 hetesek vannak soron, mire mondtam, hogy az vagyok, a dokim asszisztensnője is meglepődött, hogy mekkora hasam van! Nálunk lehet olyan kismama nacit kapni szövetbe és farmert is ami teljesen olyan mint egy igazi farmer, a szeméremcsontnál ér véget, mintha ott lenne a dereka és egy bandázs féle van hozzávarrva ami feljön egészen a mellem alá, teljesen olyan mint egy igazi farmer, a védőnő meg is jegyezte hogy most már kényelmes kismamaruhában járjak, mire mutattam, hogy már 2 hónapja abban járok, és a szövet nacijaim és a farmerom is ilyen.


22 hetes km

2010. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Igazából turiban vásárolok, szóval annyira nem nagy kiadás egy farmer, meg anyukám azt mondta, hogy ő jóval félidő után kezdett kismama ruhákat hordani, és remélem velem is így lesz. Az meg már az én naivitásom, hogy azt hittem, szülés után bele fogok férni a mostani ruháimba :)) Erre nem is gondoltam, hogy megváltozik az alakom, vagy hízom.


Úgy döntöttem, ha látok nagyon olcsón valami jó gatyót, megveszem, de sokat már nem adok érte.


Köszi mindenkinek, hogy leírtátok a tapasztalataitokat!

2010. márc. 18. 09:00
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Óó, én is azt hittem, hogy a kórházból már úgy jövök haza, hogy felveszem a régi farmerem :) Hallod, terhesgatyóban jöttem haza, és még azt hortam egy hónapig :) A régi farmerek most sem jönnek rám rendesen, vagyis állati kényelmetlenek, pedig két és fél éves a fiam, és ugyan annyi kiló vagyok, mint voltam a terhesség előtt. 36-38-as volt a méretem régen. Szülés után 40-eseket hortam, most azok már nagyok, 38-asból van ami pont jó, van, ami kicsi. A 36-os egyenlőre még csak álom, talán 50 kilósan jó lesz rám (most 60 vagyok).
2010. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én 25 hetes vagyok, és még mindig hordom a sima gatyáimat is. Amelyik nem jó csípő, azt nem tudom begombolni,de aminek lent van a dereka azokat össze lehet. Én híztam már 10-12 kg-ot (tehát sokat) de viszont a farmer méretem még mindig 26 ami volt max 27. Nem értem hogy...:)
2010. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. a lényeget kihagytam :D Szerintem egész nyugodtan vehetsz még "normális" farmert:D:D
2010. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!