Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 4 hetes, tavaszra...

Most vagyok 4 hetes, tavaszra már ne vegyek "normális" farmert?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne,max kismama farmert... :)
2010. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kismama farmer nem korai még? Azt hittem, max június végén kell majd elkezdenem kismama ruhát hordani?
2010. márc. 17. 23:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem sajnálod, hogy rövid ideig tudod hordani, akkor szerintem még vehetsz, én 5 hónapig jártam a rendes nadrágjaimban. Igaz, a végén már nem gomboltam be, de egy bandázzsal remekül megoldottam. De nem tudom, hogy neked meddig lesz kényelmes. Én sajnálom, hogy nem vettem kantárosat, pedig imádom őket, még így, nem terhesen is hordanám :) Esetleg vehetnél olyat, az szinte végig jó lehet. Már persze ha megy a stílusodhoz, mert amíg nincs pocak, addig nem látszik, hogy azért hordod mert babád lesz.

Kismama nacit szerintem még ne vegyél, le is csúszkálna még egy darabig. Szerintem jól gondolod, elég lesz nyárra. De persze mindenkinek másként változik a teste. Nekem 3 hónaposan még semmi sem látszott, sőt, még fogytam is. 4 hónaposan is csak akkor, ha kidugtam a hasam.

2010. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8. héten vettem egy számmal nagyobb "normális" nadrágot, aztán ehhez derék melegítő pántot(12. héten hogy ne kellen begombolnom, mert leülve szorított), ugyanekkor kismamanacit is, ami akkor még csúszott le, de a barátnőm már a 9. héttől kismamanadrágot hord, mert neki gyorsabban nőtt a pocakja.
2010. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tudod, mondjuk én a helyedben már nem vennék. Gondolom azért van normális farmered, amit tudsz hordani tavasszal, vagy addig, amig esetleg a kismama fazonú kell. Nem biztos, hogy megéri venni 3 hónapra, amit lehet már nem is tudsz többet felvenni. Én kb. a 16-17 hétig tudtam hordani a nacijaimat, mostanra szerintem a combom feléig jön csak fel. :) És nemcsak a pocak miatt, az nem olyan nagy, de azért híztam is picit, meg főleg a csípőm szélesedett sokat, és nem tudom szülés után még ha plussz kg nem is lesz rajtam, de rámjönnek-e még a régi farmerok...

Persze ez én vagyok, lehet te tovább fogod tudni hordani, de gondold azért meg, hogyha jók még a most meglévő farmerjaid, akkor inkább hord azokat, lehet szülés után amúgy is újítani kell a ruhatáradon.

Boldog babavárást!

38 h km

2010. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy héttel a pozitív tesztem elött mentem el anyukámmal csavarogni és elverni a Karácsonyra kapott zseton maradékát...4 db. famert vettem, mert nekem az munkaeszköz.

9. hétben vagyok és semmi nem ér össze rajtam. Mondtam is anyunak, visszaviszem a nadrágokat. Anyu azt mondta babácska ha kibujt majd jó lesz...de már most dagadt vagyok és még csak az elejénél vagyok...

Mit mond az esetem? Nem érdemes gatyát venni ha hízásra hajlamos vagy. De amúgysem tudod hogyan változik a tested és higyj nekem, rohamosan változik.

2010. márc. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy érdemes beruháznod már hagyományos nadrága, mert nem tudhatod, hogy mennyire gyorsan fog nőni a hasad. Én a farmerokat nem tudtam hodrani a puffadás miatt, mert kényelmetlennek éreztem, pedig akkor még a szövetnadrágaimat a régieket hordtam. Kb 16 héten kellett vennem kismama nacit, ami akkor még nagy volt, de így visszagondolva milyen kényelmes:) azóta is azt hordom, mert a gumi mellett állítható a dereka. 37 h km.
2010. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vehetsz még normális farmert, én a 6. hónapban vagyok, és még mindig nem vettem kismama nadrágot, most már nem is szándékozom. Annyi, hogy eddig a legkisebb farmert vettem, most meg 1-2 számmal nagyobbat. Az sem szempont, hogy be tudjam gombolni, mert bandázzsal tökéletesen eltakarható a nyitott slicc. Arra figyelj, hogy a fenekedre felmenjen, meg hogy csípő nadrág legyen, ne nyomja alul a hasad!
2010. márc. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én végig a normál farmerjaimat hordtam bandázzsal. Ha nem hízol sokat 3-4 hónapig biztosan jó lesz még rád, persze bandázzsal.
2010. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon valtozo, elore nem tudhatod.

En elso terhessegemnel 25 hetesen vettem terhesgatyat, addig jobb volt a normal csipogatyam, a masodik terhessegnel 20 hetesen vettem fel eloszor, de meg nem igazan volt kenyelmes, mert nem volt eleg nagy a pocakom es csuszott le.

ettol fuggetlenul mar normal gatyat nem vennek, ha nem SOS, mert szules utan lehet, hogy egy hettel, lehet, hogy egy evvel lesz ugyanolyan a mereted es akkor meg lehet6, hogy mas lesz az izlesed.

viszont meg terhesgatyat sem vennek, amig tenylegesen nem kell. lehet, hogy 12 hetesen mar igenyelni fogod, lehet, hogy hozzam hasonloan csak felido utan, addig meg nem tudni hogyan alakul a hizasod.

2010. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!