Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nem gond hogy csak este...

Az nem gond hogy csak este nagyon aktív babám?

Figyelt kérdés
Pár napja Napközben nem olyan aktív az NST vizsgálatokon is mindig ébresztgetni kell,este meg annyira beindul hogy fáj.38 hetes vagyok.
2015. okt. 26. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én még csak 32 hetes vagyok, nekem kezdetek óta csak éjszaka aktív a babám. Napközben csak 1-2X mozdul meg. Éjjel 11 és reggel 6 között meg sem áll! Most már akkora, hogy zavaró és gyakran aludni sem tudok csak nappal. Remélem ez nem jelenti azt, hogy ezt a napirendet fogja követni majd kint is. Én említettem a dokinak és a védőnőnek is, ők nem tartották ezt gondnak.
2015. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam is ilyen volt. Nappal alig mozgott, vagy csak nem tudtam figyelni rá annyira mert rohangáltam a 1,5 évesem után és este amikor aludni készültem akkor kezdett rugdosni annyira, hogy nem is tudtam aludni tőle. Ma már 5,5 hónapos nagyfiú
2015. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár napig nekem is alig mocorgott, kicsit én is megijedtem. Ctg vizsgálaton is csak egyszer mozgott, el is küldött a doki uh ra. Kiderült, hogy csak aludt és minden ok. Pár napja megint nagyon aktív és nekem is este, nem is hagy aludni. Utolsó hetekben többet alszanak mint az újszülöttek. Már csak pár nap!

38. hetes km

2015. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!