Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor keményedik a pocakom!...

Sokszor keményedik a pocakom! Szinte lehet az mondani egész délelőtt, tegnap este felé már nem volt nagyon aktiv és ma sem az a babám! És a tegnapi kedvem. Hát meg lehet kérdezni a férjem! Mi lehet ez? 35 hetes, de uh-á szerinnt 37 hetesek vagyunk!

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

35 hetesen nekem is sokat keményedett már, sőt minél fáradtabb voltam, annál többet. Pihenj, ha első babád, akkor még van rá lehetőséged. A hangulatváltások meg amúgy is jönnek-mennek ilyenkor, szerintem nem kell nekik nagy jelentőséget tulajdonítani.

Az UH meg sokszor mellélő, nálam is két héttel nagyobbnak mondták, nem számított.

Még egy kicsit maradjon bent az a baba :o)

Magne B6-ot szedhetsz (gondolom dokid is mondta már), ha eddig nem szedtél.

Még hetekig ellehetsz így, bízz benne, hogy a baba tudja, mikor kell kijöjjön.

Ha meg bármi aggasztót tapasztalsz, egy telefon a dokinak! (görcsölni, vérezni pl. nem kellene még)

Jó pihenést, majd szép szülést Neked!

2010. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magne B6-ról lassan le kell mondanod, ha a doki nem mondta még, akkor hamarosan fogja mondani. Az utolsó 4 hétben már nem szabad elnyomni a fájásokat, görcsöket, mert előremozdítják a szülést. Nekem is sok keményedésem van, de még nem sokat mozdultunk előre ilyen téren (2200), képzeld el, ha elnyomtam volna a görcsöket. 39+3 hetes kismami
2010. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
32 héttől nem szedem a magne b6-ot!
2010. jan. 19. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy 37-től kell leállni a Magne B6-al, mert hogy onnantól nem koraszülött, és még azt is hozzá tette, hogy igazán nincs jelentősége, mert ha beindul egy szülés, akkor nincs az a Magne B6, ami leállítsa...

Sőt, én napi kettőt egészen a végéig szedtem, mert úgy nem görcsölt a vádlim, ha meg leálltam vele, akkor igen. Így is 38 hétre megszültem.


Persze kövesd az orvosod utasítását!

első

2010. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!