Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hét után még sokat nő a...

31. hét után még sokat nő a pocak? én már egy ideje nem vettem észre h nőtt volna.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nő.Most fog majd igazán megindulni,ne aggódj.Gondolom jársz ultrahangra,a baba mozog,nincs okod az aggodalomra.Jó egészséget kívánok.
2010. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze járok uh-ra minden rendben,babám fejlődik,mozog rendesen,egyre erősebben.tehát minden rendben.
2010. márc. 17. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én mindig mondogattam, h ó hát nekem nincs is nagy pocóm:)és kb 2 hete egyszer csak hipp-hopp megnőtt:) most vagyok 32 hetes...nem tudom mi lesz a végéig,de már most kénylmetlen kissé...ó te jó ég,mi lesz még....és a pocó csak nőőő, nőőő, és nőőő...meglátjuk:)
2010. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek hogy. Nekem alig nőtt, mondjuk alapból nem nagy. De az a lényeg, hogy a baba fejlődik, nem az hogy a pocak mekkora.


38h km

2010. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 hetes vagyok,már most nagy a pocakom(illetve a baba is nagy benne:-))),kiváncsi leszek meddig nő még,mert tényleg elég nehéz már most a terhesség.Nekem azt hiszem a 29.hét körül nőtt hirtelen egy nagyot.
2010. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziontén 31 hetes vagyok, 18 centit nőtt a pocim. A baba egyre aktívabb, szépen fejlődik, hol egy héttel nagyobb, hol akkora, amekkora az etalon. Remélem hamar eltelik már ez az idő, zabszem nem fér...
2010. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 26. hétig alig volt pocakom, aztán azt hittem mennyit nőtt, de az igazi látványos növekedés csak a 32. hét után indult be.Az orvosnak mondtam is. Ő azt válaszolta, hogy ez így van rendjén, hiszen eddig, nem volt olyan látványos a baba súly és méretgyarapodás, sokkal jobban eloszlott a hetek alatt. Most van a babánál a nagy hajrá, szedi magára a zsírt, még a 40. hétig 1-1,5 kg kell nőnie és 6-10 cm. Szóval van ok nőni.
2010. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor 5 hónapos volt a babám (a pocakban), akkor kezdték sejteni a kollégáim, hogy van ott Valaki. A végére sem volt túl nagy pocim. De tényleg most fog jelentőset növekedni.
2010. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!