Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki nálam is többet...

Van olyan aki nálam is többet hízott?

Figyelt kérdés
Rettegek a mérlegtől. 23 hetes vagyok, és 13 kg-ot híztam:( Édességet abszolut nem eszek, gyümölcs-főzelék a kedvencem. Hétköznap csak magamra főzök, általában párolt zöldségeket. A védőnőm azt mondta ilyet még nem látott:( Amúgy jól vagyok, vérnyomásom kicsit alacsony, nem vizesedek. 175 cm vagyok és 79 kg-mal kezdtem. Erős dohányos voltam, de le tudtam tenni. Mit tegyek? Éhezzek?
2010. márc. 17. 17:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

szia!

Én 95 kg-val kezdtem. A terhességem elején híztam 3 kg-ot, így 98 lettem. Az orvosom tanácsára elkezdtem úgy étkezni, hogy naponta 6-szor eszem (rendes ételt, de változatosan, és nem párolva hanem rendesen úgy ahogy eddig), szinte úgy tünik hogy állandóan, nem nagy adagot, de amit megkívánok (süti, csoki, fagyi, chipsz,is van benne de nem állandóan) és sok folyadékot, gyümölcsöt, egyébként nagyon hízékony vagyok. Mivel gyakran eszem soha nem vagyok éhes, és ezért kis adaggal is jól lakom. Hát úgy gondoltam, hogy biztos sokat híztam. Most voltam a védőnőnél aki nem hitt a szemének a 10 héttől nem híztam semmit, most is 98 kg vagyok, a hasam viszont hatalmas, a baba szépen fejlődik.


22 hetes km

2010. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!