Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki nálam is többet...

Van olyan aki nálam is többet hízott?

Figyelt kérdés
Rettegek a mérlegtől. 23 hetes vagyok, és 13 kg-ot híztam:( Édességet abszolut nem eszek, gyümölcs-főzelék a kedvencem. Hétköznap csak magamra főzök, általában párolt zöldségeket. A védőnőm azt mondta ilyet még nem látott:( Amúgy jól vagyok, vérnyomásom kicsit alacsony, nem vizesedek. 175 cm vagyok és 79 kg-mal kezdtem. Erős dohányos voltam, de le tudtam tenni. Mit tegyek? Éhezzek?
2010. márc. 17. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én sem vagyok a normális súlygyarapodással rendelkező kismamák kategóriájában!:)Szerintem ne nélkülözz....egyél egészségesen és kész!!Zölség gyümi....és sok víz!(szénsav mentes)....majd a szülés után úgyis lemegy főleg ha még szoptatsz is!!
2010. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia:-)

Kezet foghatunk:-) Én most vagyok 24 hetes és már 13kg híztam! És még, hol van a vége?! Én, nem vagyok meglepődve ezen a hízéson, mert én anno lányommal 34kg híztam a terhesség végéig:-O

De, mikor megszületett a lányom, gyorsan lement.

Szóval most is ez "éltet":-) Meg egyébként is az a lényeg, hogy a baba egészséges legyen. Szülés után meg kezdődhet a nagy fogyás:-)))


Nyugi, sztem nem kóros. vki ehet annyit, amennyit szeretne, nem hízik tőle. Nekem elég rá néznek a kajára és már mennek is a + kg-ok:-)

2010. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyél amennyit és amit jól esik!!!

Én az első Babámnál 30 kg-ot híztam úgy, hogy 9 hónapot végighánytam!!!

Üdv.: Anita

2010. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
164 cm 53kiloval kezdtem,71el mentem szülni,most 63vagyok.7honapos a kicsifiam.ne foglalkozz a kilokkal,egyél amit megkivánsz.boldog babavárást és sok boldog ságot a kicsihez
2010. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 31 hetes vagyok,és eddig 17 kilót híztam.picit vizesedek csak.én örülök neki h ennyi felszaladt mert 47 kilóról indultam.védőnőnek nem tetszik,de hát ez van.:))
2010. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2010. márc. 17. 17:55
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha csak gyömölcsöt és zöldséget eszel, akkor hogyan jött fel ennyi? Így kicsit sok, amúgy meg még elmegy. Nem lehet, hogy sósból nasizol sokat? Keksz, pogácsa, mogyoró... mert azokban is nagyon sok kalória van. De ha a főzeléket étkezési keményítővel sűríted és nem rántással, ill. teljes kiörlésű kenyeret eszel, akkor nem szabadna mostantól túl sok kilónak felmennie. Figyelj a rejtett zsírokra és cukrokra! Éhezni természetesen ne éhezz!
2010. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%

szia

én 25 hetes vagyok és 14 kg nál tartok.

a párom nem mondja hogy hiztam, ő a terhességnek tudja be. de anyámat folyton hallgatom hogy nem kéne hizni. pedig alig eszem és nem is nagyon hizlalókat.

de mondtam neki hogy mivel ketten vagyunk a súlyomat ossza el kettővel :D

jó babavárást

2010. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én minden egyes hónapban pontosan 2 kg-ot híztam, összesen 18-at. Viszont 4 kilós babám volt, és vizes is voltam, a kórházban ottmaradt ebből egy 10-es, utána az első héten még nagyon vizes voltam, és amikor kiment belőlem teljesen a víz, lement még 4 kg.
2010. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

az anyagcsered molyen? en az elso terhessegem alat hiztam sokat, 25b kilot. igaz, vekony voltam elotte, igy elnezte mindenki.

iszonyatos szekrekedesem volt vegig, mert en is elotte raktam le a cigit es a reggeli cigi es tejeskave hianyaban elmaradt a wc-zes. ez okozta egyresz a sok hizast, mert ami bement szinte bent is maradt. a masik oka az volt, hogy valoban tobbet ettem. nekem ugy tunt terhesen, hogy nem eszem sokat, hangoztattam is, hogy en a levegotol is hizom, de szules utan visszatert a normal etvagyam es rajottem, hogy ehhez kepest tenyleg tobbet ettem.

a masodik babaval csak 15 kilot hiztam, sokkal jobb lett igy, terhesseg alatt csinos maradtam, fitt, konnyed, szules utan meg a faradtsag mellett legalabb nem kellett kuzdenem a rosszullettel, amikor tukor elott haladtam el.

2010. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!