Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj ha idorol...

Szerintetek baj ha idorol idore visszajon a barnazas? Volt igy valaki?

Figyelt kérdés
szolval most 9h 5 napos vagyok, es volt egy beverzesem 3es fel hete, ami halistennek kiverzett, szoval az mar eltunt, arra szedtem duphasztont. aztan jol volta, es megint visszajott a barnazas elmentem a dokihoz megnovelta a duphasztont es kaptam indometacinum kupot. elmult tole, most voltam hetfon a dokinal, es ma megint volt barnazas, de csak reggel, olyan nagyon halvany barna es kocsonyas dolog. a hetfoi ultrahang szerint minden rendben van, szabadsagon vagyok meg 2 hetig. volt igy valaki hogy allandoan visszajott a barnazasa? meddig tartott a barnazas?lett valami bajotok?voltatok egyutt ezalatt a parotokkal?
2010. márc. 17. 15:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
15.58-as me egy kerdes, addig amig a barnazas tartott fekudnod kellett vagy dolgozhattal?
2010. márc. 17. 16:06
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia!Én is barnáztam 3 hónapig,persze 1-2 hetes kihagyásokkal.Dokim duphasztont írt ki.Én véreztem is,el voltam tiltva a szextől.De nem is baj,ki tudja mi történt volna.Baba fontosabb a szexet meg be lehet pótolni.Nagyon bevoltam ijedve,de már minden ok velünk.Ne aggódj veletek is minden rendben lesz,szedd a gyógyszereket és ne erőltesd meg magad.De ha több lenne a barnázás inkább nézesd meg magad,bisztos ami bisztos.Boldog baba várást!32h km
2010. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
koszi, nem sok, csak valahogy nem tunik normalisnak, a doki szerint is csak tulreagalom, es el fog mulni, elmulik aztan visszajon, de egyszersem volt nagy mennyiseg, csak kicsi ,de azt mondta lehetunk egyutt 1 heten 1x ovatosan.
2010. márc. 17. 16:30
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan legyetek eggyüt óvatosan.Fő a pozitív gondolkodás.Gondolj bele nemsokára fogod érezni a babucid ahogy mozog a pocidban.
2010. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
hat remelem is hogy minden rendben lesz, csak aggasztott hogy mindig visszajon ez a kicsi barnazas.
2010. márc. 17. 16:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől a 13.hétig folyamatos volt a barnázás.Nem is nagyon bíztattak,hogy megmarad a baba :( ... aztán a 14.héten kis vér is volt.Totál beijedtem! A párom javaslatára elmentünk egy másik orvoshoz,aki szépen el is mondta mi volt: egy hematóma szorult a méhlepény mögé és ennyi idő alatt "szabadult ki".. A baba ettől él és virul,és kb. egy hónap múlva megszületik! :)))) Szóval ne aggódj!!! Viszont ha élő vér jön,rögtön menj orvoshoz,mert az már tényleg veszélyes. Bízva abban,hogy ilyesmi nem fordul elő,boldog babavárást,jó egészséget! :)
2010. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
koszi, olyan meg nem volt hogy piros ver legyen, a hematoma felszivodott mar 12 napja, azota meg hol elojon a barnazas hol elmulik, de nagyon keves, par csepp, es inkabb reggel.
2010. márc. 17. 17:05
 18/21 A kérdező kommentje:
ja es meg valami dolgoztatok barnazas alatt vagy szabadsagon voltatok?
2010. márc. 17. 17:13
 19/21 anonim ***** válasza:

15.58-as.

Az első kettőnél szigorúan feküdtem mégis mint már irtam elég erősen barnáztam. A harmadiknál már lazán vettem. Tettem a dolgom, két gyerek mellett már nem nagyon lehet lazitani, persze úgy hogy finomnan, de megcsináltam amit kell. Megfőztem, kisebb takaritást is megcsináltam, mentem a gyerekekért a suliba. Ami megerőltetőbb volt (egész ház felmosása pl.) azt a párom megcsinálta. Nem szabad nehezet emelni. És mondom a Duphaston annyit segitett, hogy igaz, hogy volt, de tényleg csak úgy mint ahogy te is irod, nagyon kevés és nagyon halvány.

Vigyázz azért magadra! Sok sikert!

2010. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

16:59-es

Én a 13.héttől vok táppénzen.Anyagilag se jó,és itthon se jó sokat egyedül,de ha ez kell,ez kell.... (de nálam nem csak ez az ok,hanem a gerincem nem 100-as és mióta nő a hasam fekvésre ítéltek)Viszont azt hallottam,hogy ilyen esetekben,mint a tied is,sok fekvést javasolnak.Nem mondott ilyesmit az orvosod?

2010. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!