Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj ha idorol...

Szerintetek baj ha idorol idore visszajon a barnazas? Volt igy valaki?

Figyelt kérdés
szolval most 9h 5 napos vagyok, es volt egy beverzesem 3es fel hete, ami halistennek kiverzett, szoval az mar eltunt, arra szedtem duphasztont. aztan jol volta, es megint visszajott a barnazas elmentem a dokihoz megnovelta a duphasztont es kaptam indometacinum kupot. elmult tole, most voltam hetfon a dokinal, es ma megint volt barnazas, de csak reggel, olyan nagyon halvany barna es kocsonyas dolog. a hetfoi ultrahang szerint minden rendben van, szabadsagon vagyok meg 2 hetig. volt igy valaki hogy allandoan visszajott a barnazasa? meddig tartott a barnazas?lett valami bajotok?voltatok egyutt ezalatt a parotokkal?
2010. márc. 17. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia!

A szex ilyen esetekben szigorúan tilos.

2010. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
erre magamtol is rajottem, de nem pont ez volt a kerdesem
2010. márc. 17. 15:10
 3/21 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatod: voltatok együtt ezalatt a párotokkal?
2010. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
es elotte meg sok mas kerdes, nem ez volt a fo kerdes ha vegig olvastad...
2010. márc. 17. 15:24
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Nekem eddig 3x volt barnázás,mindíg csak egy kevés és utánna 2-3 hétig nem is volt egy csepp sem még parnázás sem. Mindíg bementem az ügyeletre megvizsgáltak minden oké de mikor bementem akkor már nem volt a vizsgálat hatására sem. Nem is írtak fel semmit csak pihenjek, meg vitamin. Nem tudták mitől van, nem emeltem magam, nem idegeskedtem nem is voltunk együtt akkor és mindíg otthon voltam hétvégén, tök nyugiban. Pihenj és dokival tartsd a akapcsoaltot én is hívom mindíg ha előjön. Jó babavárást 13. hetes Km
2010. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
koszi az ertelmes valaszt. a helyzet az hogy mindig mikor megyek a dokihoz addigra elmulik, mire hazajovok megint van egy kicsi aztan napkozben nincs semmi, de reggel van egy picike. a doki mar 2 x irt gyulladascsokkentot is, amitol emult, ugyhogy aztmondta szabad egyutt is lenni, de meg nem voltunk. reggel ota megint nem volt semmi...
2010. márc. 17. 15:35
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
én az első 12 hétben 3* barnáztam 2-3 napig, majd a 14. héten majdnem egy hetet. Semmi bajunk sem lett, már 8 hetes a kisfiam
2010. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
koszi, azert megnyugtato, hogy pozotiv valaszokat kapok:) vegulis a doki se mondta hogy oriasi gond lenne, de azert gondoltam megkerdem a tapasztalatokat.
2010. márc. 17. 15:41
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

1 terhesség 2-szer 1 hétig. 2.-nál 5-17 hétig folyamatosan 2-3 hetente elég bőven. Most a 3-nál szintén 5-15ig, jópárszor, de kaptam Duphastont és épphogy csak volt valami halvány és gyengén. Most 24 hetesek vagyunk.

Szex előzőeknél abszolút, most is csak kivülről egy kis simi simi orgazmussal, semmi behatolás. De ha kétszer kibirtuk még egyszer kibirjuk. Ennyit megér. :-)

Ja, egészséges mindkét gyerkőc, és tudomásunk szerint a pocaklakó is, reméljük úgy is van.

2010. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
koszike
2010. márc. 17. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!