Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt szeretnem tudni hogy ha...

Azt szeretnem tudni hogy ha bokizteteskor visszajon egy pici tej az azt jelenti hogy sokat evett? (anyatejesek vagyunk)

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az azt jelenti, hogy életkorának megfelelően nem zár tökéletesen a gyomorszája. :) Semmi baja, ne aggódj! :)
2010. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem kell visszajön. Nyugi. Igen, lehet túlevés, lehet a gyomorszája, de baja nagyon ritka esetben van. A 2. gyerekem állandóan büfizett és rengeteget - tocsogott a parketta, meg én is többször öltöztem egy nap. :( De mára elmúlt, pedig még szopizik. (7,5 hónapos)
2010. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző kettőnek igaza van. A gyomorszáj ilyen pici korban még nem zár tükéletesen, és a levegővel együtt egy kis tej is visszajön. Ez teljesen normális. A babád eleve csak annyit evett meg, amennyi beléfért, amennyi kellett neki. Többet nem is tudom, hogy lehetne belediktálni, amíg szopizik. (Mi is anyatejesek vagyunk.)
2010. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia Igen,a baba ált. visszaböfizi a felesleget.Ne aggódj.Inkább így,minthogy csikarjon a pocija vagy bármi más. :)
2010. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!