Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek 6 hónapos a babájuk...

Akiknek 6 hónapos a babájuk és anyatejesek hányszor esznek anyatejet s hányszor mást?

Figyelt kérdés
Akiknek 6 hónapos a babájuk és anyatejesek hányszor esznek anyatejet s hányszor mást?
2010. jún. 14. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 6 hósan kezdtünk kóstolgatni. Akkor kb. 5-6* evett anyatejet. Lassan indult be a dolog. Majd az ebéddel kezdtük, ami 11 körül volt. Főzelékfélét. Eleinte székrekedés volt mindentől, így volt, hogy 1-1 hetet kihagytunk, visszatértünk az anyatejhez. 7 hósan váltottunk ki egy étkezést. Utána ő hirtelen kettőt. Nappal nem kellett neki anyatej. (pont egy éve) Így evett 1* gyümit, 1* tejpépet gyümivel. Ez nagyjából így maradt 1 éves koráig. (reggel-este anyatej, 3* egyéb)
2010. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6-8 hónapos kora között egyszer evett délben mást, eleinte szopott az ebéd után is.

Emellett 4x cicizett nappal és 2x éjjel.

(most 15 hónapos, szopik reggel , este és van, amikor délután is)

2010. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fiam 6 és fél hónapos,1 hónapja eszik mást is.ebédre kap főzeléket,vagy tízóraira gyümölcsöt.utána még szopizik is.
2010. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hósan kezdtem a hozzátáplálást, kb 8 hónapos koráig csak napi egyszer kapott mást (nem nagyon szerette a kanalat, én meg nem erőltettem). Éjjel nem, de nappal 7-8 alkalommal szopizott (max 5 perceket).
2010. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!