Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kicsi babám böfizésnél picit...

Kicsi babám böfizésnél picit véreset öklendezett. Mitől lehet? Anyatejesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Elég mohón szopik az elején,és szokott is fájni a bimbóm. A gyerekorvos azt mondta,vszínű a cicimből jött a vér,de nem elviselhetetlen,amikor szoptatok.NAGYON MEGIJEDTEM.
2008. dec. 4. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
esetleg nincs kirepedve a mellbimbod?lehet h attol volt,de azért figyeld a kicsit h máskor is van e neki ilyen!Mivel anyatejesek vagytok ,adod neki a konakiont?
2008. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
vagy a mellbimbódon van pici seb, vagy pedig be van gyulladva a melled. nálunk az utóbbi volt. s mivel külső sérülés nem volt, majdnem elájultam mikor vért hányt a kislányom 3 hónapos korában. mivel a vért a pici gyomruk nem tudja megemészteni. én kaptam antibiotikumot és folytatnom kelett a szoptatást, hogy a vér kiürüljön.. bár én inkább a zuhany alatt kézzel kifejtem.. eléggé fájt. szóval ne ijedj meg, ez elég gyakori..
2008. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!