Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 50 kg vagyok, lehet baja a...

50 kg vagyok, lehet baja a babámnak, ha terhes leszek?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és 50-52 kg(ez változo).Az lenne a kérdésem, hogy ha terhes leszek, nem baj, hogy ennyire vékony vagyok?Nem lesz baja a babának,nem e lesz koraszülött vagy nem e lesz vmi rendellenessége.Azzal is riogatnak, hogy igy tuti, hogy császármetszéssel tudok csak szülni.Kérlek segítsetek!(nem vagyok sovány csak vékony és csinosnak tartanak, eszek rendesen napi 4x- 5x, de mégsem hízok.Anyám is ilyen testelkatú volt)Köszi a segítséget.
2007. nov. 7. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem 9 hónapos terhesen volt ennyi kg mint te. (cukorbeteg lett). Semmi probléma nem volt a szüléssel. Nem mindig függ össze a testalkat az erővel.
2007. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem sem gond, ha késöbb is figyelsz a rendes táplálkozásra..

Barátnöm az eslő terhességét 41 kg-al kezdte (160 cm) és 56kg volt mikor 1 hét túlhordással megszülte a 3250 gr-os keresztfiam:)És szülés után pár héttel ismét 41 kg volt, és persze sehol egy csík csak kockás has.....Így kezdett bele 2 évvel késöbb a 2. terhességbe........ És szülés után pár héttel megint jók voltak az évekkel ezelötti ruhái.....Szóval no para:))

2007. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én is 52 kg voltam és 172 cm vagyok, a derékbőségem nem volt 60 cm. nem estem teherbe, majd elkezdtem még többet enni és híztam 4 kg-t. sikerült a baba, most 61 kg vagyok és 27 hetes terhes. még mindig vékony, csak hasam van, a babám egészséges. de azt tanácsolom, hogy mielőtt gyereket szeretnél hízz pár kg-t hogy ne egyszerre menjen rád sok. a hasamon egy csík sincs. fokozatosan nőtt a bőr rajta. de a császármetszést nekem is mondták, ha nagy lesz a baba.


remélem segítettem!

2007. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 170cm és 46 kg voltam amikor terhes lettem. 7 kg t híztam, és szülés után vissza is fogytam. Teljesen normális szülésem volt 30 perc alatt meglett a lányom! Teljesen egészséges baba lett! Most már 4 gyermek boldog anyukája vagyok, kicsit kövérebben, most már 60 kg t elérte a súlyom. Úgy hogy ne izgulj, nem súly függő!
2007. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!első terhességemet 47 kg val kezdtem és híztam 10 kg-t!Most a második terhességemet 45 kg-val kezdtem,most vagyok 48,5!!Nem lesz semmi gond! Üdv.:15 hetes kismama
2007. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!