Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten a 12 . heti...

Kecskeméten a 12 . heti kisgenetikai Ultrahang közben mi is láthatjuk a babát?

Figyelt kérdés
Talán kevésbé leszek ideges ha Én is láthatom a picit.:)
2010. márc. 17. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Láthatod, de sok minden azért nem látszik még, ilyenkor nagyon picik. de már kivehetők a lábacskái, kezei, feje, stb.
2010. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia, bár én nem Kecskeméten lakom, de minden kötelező UH-nál mutatják a babát a kismamának is. Mindenhol van egy kivetítő vagy egy plazma vagy legalább egy monitor, ahol mi is láthatunk mindent.

Ne legyél ideges, szépen nyugodtan menj majd el, minden a legnagyobb rendben lesz. Ha pici szerencséd van, van ahol már ilyen idősen tippelnek (vagy látják) a baba nemére. De a babát mindenképp látni fogod, ahogy mozog, ficereg, esetleg bukfencezik a pocakodban. Ez azért is érdekes, mert ilyenkor a kismama még nem érzi a mozgást, pedig a picur ugye folyamatosan mocorog :)

És mindenképpen megnyugtató lesz Számodra az, hogy a baba jól van s végre láthatod Őt.


Sok sikert, ne izgulj tényleg.

És ha UH előtt megeszel egy pici csokit vagy megiszol egy enyhébb cappuccinot, akkor a baba mindenképp felébred ( ha esetleg éppen aludna ) és aktívabb lesz a koffein miatt.


Írd majd meg, hogy milyen élmény volt!


Boldog babavárást,

27 hetes kismama

2010. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én március 11-én voltam a 12. hetesen, az Izsáki úti kórházban.Nem akarlak elkeseríteni, de nekünk nem mutatták meg.Megvártam, míg lemér mindent, és szóltam ( mert addig felém se fordította a képernyőt), hogy :" Láthatnám néhány pillanatra?"Valamit gagyarászott, és öltözhettem.Tehát szerintem az egész országban egyedül Kecskeméten nem láthatod a babát, még ha kéred sem.Ráadásul nekem csak CRL-t, nyaki redőt és orrcsontot mértek. Semmi mást.Pedig kellene még:BPD, combcsont hossz, haskerület stb.Futószalagon mennek a kismamák, és készülj rá, hogy maga a vizsgálat kb. 2 perc.Én most jelentkeztem be a magán orvosomhoz, mert látni akarom bármibe is kerül!
2010. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az igen ! Én is az Izsáki útiba megyek és az Én barátnőim is azt mondták,hogy nem látták,a aki a vizsgálatot csinálta.

És mikor szóltál megmutatta azért?

2010. márc. 17. 11:28
 5/12 A kérdező kommentje:
És azt azért mondta közben,hogy mennyit mért?
2010. márc. 17. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor szóltam, akkor SEM mutatta meg.Nagyon felháborító!!Elhiszem, hogy neki egy a sok közül, de nekem az első, és a legfontosabb az életemben!Csak diktálta a kolléganőjének:CRL,NT,NB.A papíromra is ez volt írva. Én bogarásztam ki, mit jelentenek.Nem is mondott semmit.Én kérdeztem rá, hogy minden rendben? Azt mondta: Itt, most, igen. Hát, köszönöm szépen! Nagyon bunkók!! Mehetek magán úton, jó pénzért.De nem baj, megéri.Állítólag nagy élmény.
2010. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát majdcsak túlesek rajta.
2010. márc. 17. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Izgulnod nem kell!!Biztos, hogy minden rendben a babával!Erre kell gondolni!Én is megnyugodtam, és vigyorogva mentem haza, annak ellenére hogy nem láttam semmit, és a szívhangot sem hallottam.Sajnos nálunk ez van, így állnak hozzá a dolgokhoz a belefásult kórházi dolgozók...De attól még egészségesek a babáink:))
2010. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Én is így gondolom.A lényeg hogy egézséges legyen.
2010. márc. 17. 11:53
 10/12 anonim ***** válasza:

11.07-es vagyok. Sajnálom, hogy néhol úgy állnak hozzá a kismamákhoz és a kötelező UH-khoz, ahogyan leírtátok. Én nem is gondoltam volna, hogy van ahol ennyire "hidegek". Igazatok van, lehet únják, de akkor is... egy kismamának - főleg az első babánál - hatalmas élmény minden egyes UH, mert láthatja a picit.

Én ezt tényleg nem értem, lányok :(


27 hetes kismama

( én pl szóltam hogy szeretnék egy fotót a babáról és adtak egyet, ingyen, méghozzá azt 4D-vel csinálták, pedig csak sima UH-val nézték akkor a babát, akkor ezek szerint nekem szerencsém volt s nem mindenhol megy így )

2010. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!