Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhenkívüli? Kinek volt?

Méhenkívüli? Kinek volt?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos volt! Gyógyszert szedtem és rendszeresen megjött! És semmit sem vettem abból észre h terhes lennék aztán egyszer csak nagyon elkezdett fájni a hasam és mire a mentök bevittek addigra elkezdtem alulról vérezni... felvágták a hasamat és kivettél a jobb petevezetékemet! azt mondta az orvosom h kb. 3 hónapos voltam már! :S és akkor hogyhogy nem éreztem semmitsem? :S Lehetek még terhes ugye? Kivel volt ehhez hasonló?
2010. márc. 16. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sóginőmnek volt, nagyon megviselte, ők tervezték. Nem mondom, hogy rögtön utána, de viszonylag hamar, kb 6-7 hónap múlva újból teherbeesett fél vezetővel!
2010. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2010. márc. 17. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyanez volt! Vágás petevezető eltávolítás stb! 1,5 órán múlt az életem!DE ennek már 4 éve, most 13 hetes kismami vagyok!A baba tervezésétől 2 hónap telt el és jött is a kicsink!:)!

Van remény!!!!!!!!!Ne aggódj!!!!!!!!!!!

Minden jót kívánok Neked!!!!

2010. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amit mindig félreértenek. A méhenkívüli is terhesség, ugyanolyan, mint a normál, csak sajnos rossz helyen. Egész sokáig fejlődhet is, ezért fontos a korai uh. Ami veled történt az volt a kürtvetélés, ez az, ami életveszélyes állapot, nem a méhenkívüli maga. A gond az, hogy nem látható előre, mikor válik veszélyessé. Nagyon sajnálom, hogy nem vehetted észre hamarabb (nem tehetsz róla), de hidd el, így is teherbe eshetsz később.
2010. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is volt már 5 éve. Én sem tudtam, hogy terhes vagyok, egyszer csak nagyon kezdett fájni a hasam és barnás darabos vérzésem lett. Engem laparoscoppal műtöttek, bár nem távolították el a jobb oldalit, de teljesen elzáródott, úgyhogy csak a bal oldali maradt. Nos azóta van egy 14 hónapos kislányom és most 11 hetes terhes vagyok. Szóval ne add fel, mert egy oldallal is lehet, csak kicsit tolódik az idő. 2005-ben volt ez a műtétem és 2009-ben született a lányom.
2010. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!