Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha távolra járok orvoshoz...

Baj ha távolra járok orvoshoz mert a közelben nincs jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sátoraljaújhelyen lakom és Debrecenbe járok nőgyógyászhoz.

Pcos vagyok,7hetes terhes és itt nincs jó orvos aki ehhez értene.nem vagyok veszélyeztetett így gondolom nem probléma az utazás.De féltem a babámat és nem akarom, hogy félre kezeljenek.


2010. márc. 16. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Újhelyi vagyok és Miskolcra járok orvoshoz, 22 hetes vagyok. Nekem a férjem mondta, hogy nem is mehetek 1,5 év szenvedés és tehetetlenség után nem is enged hogy akár egy UH-ra is ide menjek.


22 hetes km

2010. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát jól teszi,hogy nem enged,mert itt színvonal nincs.Mi is több mint egy évig próbálkoztunk és nem akarom, hogy baj legyen.

Nem érdekel a férjem véleménye,de már lassan megérti.

Neked is volt policisztád?

2010. márc. 17. 12:28
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Papíron igen, úgy látszik itt Újhelyben ez a módi. Azért írom, hogy papíron igen, mert a mostani dokim az első vizsgálat után közölte hogy nincsennek policisztáim mind a két petefészkem teljesen tiszta, viszont nem csináltak meg pár vizsgálatot és hát a cukorterhelés mutatott eltérést. Egyébként azért is váltottam orvost mert érzetem hogy pontos 28 napos menis mellett, minden hónapban van peteérésem, nem szőrősödök, hormonjaim rendben nem lehetek PCOS. Egyébként a clostitól amit az itteni doki adott (aki egyébként a nem létező cisztákat már ki akarta szúrkálni) tényleg lett cisztám, ami gyógyszeres kezeléssel szétment. Az új dokimhoz 3 hónapot járunk és 1 hónap gyógyszeres kezelés után spontán teherbe estem, előtte 1,5 évig jártam ide.


22 hetes km

2010. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát szépen kitoltak volna veled...

Nekem viszont voltak cisztáim,de minden más eredményem tökéletes lett.Kaptam meforalt,amitől 22nap szedés után terhes lettem.

2010. márc. 17. 18:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok és jól teszed hogy máshová mész.

2010. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. márc. 18. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!