Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha távolra járok orvoshoz...

Baj ha távolra járok orvoshoz mert a közelben nincs jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sátoraljaújhelyen lakom és Debrecenbe járok nőgyógyászhoz.

Pcos vagyok,7hetes terhes és itt nincs jó orvos aki ehhez értene.nem vagyok veszélyeztetett így gondolom nem probléma az utazás.De féltem a babámat és nem akarom, hogy félre kezeljenek.


2010. márc. 16. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mindenképpen az a legfontosabb,hogy jó kezekben legyél te és a babád is .ha távolabb találtál orvost nem baj,ha nem árasz magatoknak az utazással.

boldog babavárást!:)

2010. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Megnyugtattál. Már ideges voltam mert a férjemnek ma bedumáltak a munkahelyén és nem bírok vele és nem ért meg,de már elhiszi.
2010. márc. 16. 16:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes nem jelenthet gondot. Én Eger-Debrecen között 'ingáztam' mert ott találtam meg a kórházat és azt az orvost akiben megbíztam. (Klinikára jártam) A 20. hétig itt végeztettem a vizsgálatokat (majd veszélyeztetett t. lettem) attól kezdve mindent ott. Nem volt egyszerű utazni még autóval sem, mikor pl. fél nyolcra ott kellett lenni éhgyomorra vérvételen -- talán 5-kor keltem-- illetve volt mikor bent kellett feküdnöm és a szülés előtt is 1-2 héttel de megérte. Most alszik az én drága 13 hónaposom!
2010. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem sem értett meg mindenki (pl. párom sem) egészen a szülésig - nem volt egyszerű terhességem, szülésem - miután minden jól alakult már belátta hogy jól döntöttem. Elég sok csatát vívtam..
2010. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.. de kár hogy ilyenek a férfiak.nekik kéne megtudni milyen ez. köszi a válaszokat.és az tényleg igaz, hogy a 7 hónaptól többet kell járni? (pl:naponta) szerintem ez nem igaz.
2010. márc. 16. 16:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Az előző kettőt is én írtam - hát igen a vége felé egyre többet kellett menni, de hangsúlyozom nekem. Szerintem ez egyén és terhesség függő, hiszen ha bajok vannak akár szülés végéig is befektetnek, ha nincs akkor csak az utolsó hetek (36. héttől) sűrűbbek NST miatt.
2010. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítségedet is.Nagyon rendes vagy hogy írtál...
2010. márc. 16. 16:44
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem baj! Én is pont a PCOS miatt döntöttem egy távoli orvos mellett. Az előző orvosm (helybéli)csak mindig clostival tömött, nem is maradtam terhes. A másik meg rögtön azzal kezdte, hogy akkor teljes hormonvizsgálat + terheléses cukorvizsgálat stb. Szóval az új dokimnak köszönhetem, hogy sikerült teherbeesnem! :-) Kicsit macera az utazgatás, de ez van!

34+1 hetes km

2010. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is Debrecenbe járok, igaz csak 20 km-el költöztünk arrébb, de semmi pénzért nem hagynám a dokimat, akiben bízok. Első terhességnél még bent laktunk és mindennel meg voltam elégedve. (Most 31 hetes vagyok)
2010. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Örülök hogy írtatok. Azt hittem csak én vagyok ilyen,hogy messzebbre járok,de féltem a kicsit és jó kezekben akarom tudni.Az itteni orvosom engem is clostival tömött.Rosszul lettem tőle meg begyulladtam,visszamentem hozzá hogy nemjó és azt kérdezte mit csináljon velem..?! Hát ilyen orvoshoz én nem fogok járni.
2010. márc. 16. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!