Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9 hetes kismamák hogy...

8-9 hetes kismamák hogy vagytok? Mikor mentek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szia en 25 hetes kismami vagyok. szerintem mar mehetsz nyugottan..mivel a kicsinek mar van szivverese..es a 12 hetes kotelezo uh.rol nehogy lecsussz... lesz ugye vervetel... belgyogyaszati vizsgalat bar az nekem nem volt... szoval itt az ideje,hogy el menj. jó babavarast es jo egeszseget nektek :)
2015. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én 8+2 hetes vagyokésmár kétszer voltam dokinál. 5 hetesen és a múlthéten, 7+6 hetesen. Szerintem már te is elmehetsz,biztos lesz már vizsgálat is.
2015. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én 9 hetes vagyok és 7+6 hetesen voltam orvosnál, akkorra hívott be. Legközelebb 12 hetesen kell mennem hozzá. Köszönöm, nekem elég pocsék most a gyomrom:-( Te?
2015. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Már voltam orvosnál a nemvárt menzi után 5 nappal,akkor petezsák+szikhólyag volt,utána rá 1 hétre volt már embrió+szívhang.Holnap kell mennem,mert mondta a doki,hogy nem árt 9 hetesen is menni.Ha minden oké,akkor elküld mindenféle vizsgálatra (vérvétel,védőnő stb).Nekem eddig nagyon rossz volt minden reggel,erős hányinger ,napközbe is tartó émelygés+leragadtak a szemeim egész nap.Valahogy a héten sokkal jobb,remélem ez nem azt jelenti,hogy valami baj van a terhességemmel.Holnap kiderül.Lassan be kell jelentkeznem 12.heti ultrahangra is,azt mondta a doki,hogy időben kapjak időpontot.Ti hol fogtok szülni,hol laktok?
2015. okt. 13. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban fogok szülni, Pesttôl 30 kmre lakom északra.
2015. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!