Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség? Kismamák...

Korai terhesség? Kismamák mikor mentek orvoshoz? 6 hetes terhesség.

Figyelt kérdés

Lehet olyat csinálni,hogy sztk-ba nem megyek csak ugymond magán dokihoz?

Korai vagy mehetnék már most is?

SZTK nem tetszett előző alkalommal.



2012. aug. 6. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:

2 hét mulva menyj addigra van petezsák +lehet már abab is


mehetsz szkba ott idöpontot kell kéni kb most hogy addigra legyen idöpont. magándokihoz meg mikor rendel

2012. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem mentem sztk-ba, csak a saját dokimhoz. Én 5 hetesen (rögtön a teszt után) elmentem, mert előzőleg volt egy vetélésem és rögtön kaptam is gyógyszert. Igazából ilyenkor csak megállapítja a terhesség tényét, nem biztos, hogy lesz szívhang (ez attól függ, mikor volt a beágyazódás). Ha megkaptad a papírt a dokitól, akkor mehetsz a védőnőhöz a kiskönyvért (amit rajta kívül senki sem használ). Majd a doki elmondja, mikor hova kell menned. Ha panaszmentes vagy és türelmes, várhatsz még a 7. hétig, hogy biztosan legyen már szívhang :)
2012. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt az elvet vallom, hogy minél előbb. Pláne ha megerőltető nagyon a munkád éjszakázol sokat stb.

Én végig magán orvoshoz jártam, és csak vérvételekre az sztk-ba illetve a munka helyemen.

2012. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is mielőbb mennék. Tudod,hogy még nem lesz szívhang, de miért baj, ha látod, hogy hol kezdődött a beágyazódás? Szerintem megnyugtató, hogy tudod, nem méhen kívüli pl. Szép lassan fejlődik majd, nem kell tartani a szívhang hiányától, doki előbb nem fogja rámondani, hogy tuti baba, de azért szerintem megnyugtató látni, hogy korának megfelelő.
2012. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Nekem sajnos tényleg SOS mennem kellene mert az előző terhességem és babám csak Ultrogestannal maradt meg....

Megkisérlem a lehetetlent (Dokit nehéz megtalálni a kórházban)pénteken elmegyek de olyan félsz van bennem,hogy csak na.

2012. aug. 6. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Én holnap leszek 7 hetes terhes és akkor látogatjuk meg a dokit.

Én már tudom hogy van szívhangja

2012. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szundika20 ***** válasza:

Szia!

Én elmentem sztk-ba és meg is halt a babám 8 hetesen azt a fájdalmat nem kívánom.. mert az orvosnak annyi volt a tudása.. soha többet csak magándokihoz...Te is jobban meg fogsz nyugodni ha egy magándoki mondja neked mint egy sztk-s orvos...

2012. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5,5 hetesen mentem el, hogy jó helyen van-e a baba, 2 hét múlva kellett visszamennem, akkor már volt szívhang.

Minél előbb elmennék, hogy jó helyen van-e. Sztk-ba jártam. Oda mész, ami Neked jobb.

2012. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na akit érdekel tegnap voltam dokinál 5 hetes maga a baba... szivhang még nem volt. Petezsák szikhólyag rendben volt....

4-5 hét mulva kell mennem újra akkor ha minden ok kezdődik a vérvétel stb kivizsgálás...

2012. aug. 17. 09:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked szívből. :) Remélem minden rendben lesz.

Remélem én is jövő hónapban két csíkosat fogok tesztelni. :)

2012. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!