Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldali nyilalás bajt...

Jobb oldali nyilalás bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok és 3-4 naponta jobb oldalon hirtelen minden előjel nélkül bele nyíllal,de nagyon.1-2 percig tart kb.

2012. aug. 6. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
azonnal menj orvoshoz, összeszedhettél valamit, vagy súlyosabb is lehet.
2012. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhszalagok nyúlnak, csak van amikor jobban érzed, nekem is szokott nyilallgatni, nemhinném, hogy baj lenne. Utálom az ilyen válaszolókat, mint az 1. akik halálra rémítenek egy kismamát.
2012. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nyilallt, a növéstől volt.
2012. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. Nekem nyilalgatott... Aztán lett egy órási daganatba fordult cisztám, ami korlátozta a gyereket a fejlődésben... Bocsánat, ha riogattam bárkit is....
2012. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát utáljatok csak nyugodtan.... Ha én akkor hagyom magam akkor már nem élnék, sem én, sem a gyerek....
2012. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem utál senki, szerencsére orvoshoz mentél és hál Istennek, minden rendben van!

Aki írt Neked, csak arra gondolt, hogy általában ez csak a növekedéstől van és nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!

2012. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!