Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sokat keményedik a...

Nagyon sokat keményedik a hasam, mitől lehet? Pedig szedem a magnéziumot is. Máma elmentem intézni a dolgaim mind össze 30 perc séta volt. Erre alig bírtam ha jönni annyira fájt a hasam kemény volt, és a derekam le akart szakadni.

Figyelt kérdés
34 hetes kismami vagyok
2008. szept. 10. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont tegnap mondta a nőgyógyászom, hogy ha napi 10 keményedés van, az még oké, ha több, akkor jelezzem neki. Nem tudom, neked mennyiszer fordul elő, de olyankor feküdj le pihenni, relaxálj és legfőképpen ne idegeskedj, nem lesz gond! 33 heteske
2008. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Minden képp pihizek!Mostanába elégé depresszios vagyok,lehet az a bajom:Szép baba várást!
2008. szept. 10. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne légy depis, mert az csak árt.!!! Nekem is keményedett a hasam a 20 . hét után, hiába szedtem 3X2 mgot. Erre csak a pihenés használ, kíméld magad, ha menni kell nagyon lassan, óvatosan, és pihenj közben. Ne szégyellj leülni bárhova is! Nkeem a bolt kb 50 mre volt, de meggondoltam, hogy elinduljak-e... Szóval pihi, és fogd vissza magad:-)
2008. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm szépen!
2008. szept. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!