Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért múlt el a hányinger?

Miért múlt el a hányinger?

Figyelt kérdés
Az első terhességemmel elvetéltem 9 héten(elhalt). Ott is az elején volt hányinger majd elmúlt.Viszont elég kicsi volt a petezsák.Most megint terhes vagyok 7 hétben járok minden szabályosan fejlődik a doki szerint 20 mm -es petezsák szabályos szikhólyag és magzatárnyék is látható.Akkor most miért múlt el meging a hányinger ilyen hamar megint baj lesz?Szeretném ha azok írnának akiknek nem tartott hosszú ideig a hányinger.
2008. szept. 10. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 7 hetes terhes vagyok, és szinte alig van ányingerem. nem feltétlenül kell annak lenni, ha valaki terhes. sok nő, nagyon jól viseli a terhességet, és nincsenek durva panaszai. nyugi, nem lesz gond.

2008. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egyáltalán nem volt hányingerem. Én inkább szédelegtem mint a tavaszi légy,de az sem volt vészes. Azt szokták mondani,hogy minden terhesség más,még ugyanannál az embernél is. Nyugi biztos nem lesz semmi baj!
2008. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. NEkem sem volt hányinger. Néha undorodtam ettől-attól, de igazán nem voltam rosszul. Tudom, hogy ez csak babona, de azt mondják, aki fiút vár az nincs rosszul, aki lányt az nagyon. Hát nem hiszem hogy köze lenne hozzá (bár én fiút várok), de Te is a szerencsések közé tartozol, mint én. Örülj neki, hogy nem vagy rosszul. Boldog babavárást! 29 hetes kismama.
2008. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Boldog Babavárást!
2008. szept. 10. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is elhalt az első babám. A másodiknál pedig hullámzóan jöttek rám a rosszullétek. Egyik nap volt hányingerem, aztán pár napig jól voltam, majd újból rosszul. Amikor éppen jól voltam, akkor rögtön én is arra gondoltam, hogy biztos megint baj van, de nem így volt. Most már 17 hetes vagyok, és minden rendben. Remélem, meg tudtalak nyugtatni!
2008. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy kicsit megnyugodtam.
2008. szept. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!