Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hétig kell érezni a...

Hány hétig kell érezni a mellfeszülést?

Figyelt kérdés
kb. 7-8 hetes terhes vagyok . létezik, hogy eddig érzékeny volt a mellem, most meg semmi?
2007. nov. 7. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vannak akiknél alábbhagy a mellfeszülés és aztán újra elő jön. Nálam sajnos a magzat elvesztésének az előjele volt, de nálam görcsölés is volt. Szóval ha nem görcsölsz és nem is vérzel akkor biztos nincs nagyobb baj.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen.

2007. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

A hormomszint változik ezért érezzük egyszer jobban egyszer meg alig a mellfeszülést.Ha viszont teljesen megszűnik,az vetélés ill. magzatelhalás jele lehet.

(Nálam is igy volt)

2007. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellene másokat beijeszteni, ha egyszer velünk valami nem jó történik. Mindenki teljesen másképp éli meg a terhességét.

Ugyanaz a tünet terhességnél jelezhet két külbönöző dolgot is.

A mell feszülését NEM KELL érezni. Valaki nem érez semmit. Valaki egy ideig érzi, Valaki végig érzi.

2007. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval,minek ilyedelmet kelteni.Ez mindenkinél más,nekem az első két gyereknél egyáltalán nem fájtak,most meg a legelejétől fáj.Úgyhogy nyugi,mindenki más,és minden terhesség más.
2007. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!