Volt valaki így?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, de az orvos a babóca mellett talált egy cisztát is.. eléggé aggódok :( bár azt olvastam általában felszívódik.. 2 hét múlva vissza kell mennem

2015. szept. 11. 06:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! NEEEE ijedj meg! :)

ugyanígy voltam mint te, végig rettegtem a heteket, hogy mi lehet az? felszívódik-e...stb.

Teljesen normális a ciszta, sok nőnél ott van így az elején, és igen, fel fog szívódni!

Sárgatest tiszta a neve, olvass utána.

Nekem is eltűnt, igaz a 12. héten nézték csak legközelebb meg, de addigra nyoma se volt!


Ne idegeskedj, mert felesleges! Jó egészséget, és boldog babavárást! :)

2015. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért félek.. szokott fájdogálni és görcsölgetni a hasam, mivel első terhesség eléggé aggódok :( írt fel NO-SPA-t meg MAGNEB6- ezeket kell szednem, remélem mire visszamegyek dokihoz nekem is felszívódik
2015. szept. 12. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Nyugi, nem lesz semmi baj, ez a sárgatest ciszta KELL ahhoz hogy a baba megmaradjon! :)
2015. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!