Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem elején nagyon...

Terhességem elején nagyon álmos fáradt voltam, el mult és most vagyok 30h és vissza jött. Így lesz mostmár végig?

Figyelt kérdés
Alig birom ki várni mikor lesz este és mehessek aludni.Pedig eddig tele voltam energiával.Volt,vagy van így valaki?
2010. márc. 10. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy így lesz végig. Az utolsó pár hétben lehet ötször áttakarítod a lakást, beleértve függönymosás, szekrény teteje, stb.
2010. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elején én is nagyon fáradt voltam....meló, kaja, fürdés....6-kor már ágyban....a végén már nem dolgoztam, így sokat tudtam aludni napközben is....így nem volt olyan fárasztó...:)
2010. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Remélem leszek még aktív napokban akarjuk a baba szobát alakítani,de ha bele gondolok....
2010. márc. 10. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!