Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten lehet megtudni,...

Hányadik héten lehet megtudni, hogy a magzat a méhen kívül vagy belül van? Mert ha én jó számoltam akkor kb.7hetes lehetek. És nem tudták megmondani. Köszike előre is!

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
nagyon szeretném ezt a babát!!!!!!!!!!!!ez az életem!!!!Úgy csinálom,hogy holnap ha vhol tudnak fogadni akkor elmegyek
2010. márc. 10. 13:47
 22/28 anonim ***** válasza:

Na figyelj ide!

Az ország bármelyik nőgyógyászához elmehetsz van TAJ kártyád szabad orvos választás van!


Eddíg bíztattalak,de valahogy nekem is sántít a dolog!

Te megint abortuszra akarsz menni igaz?

Nem akarod megtartani a babát ugye?


Mire vársz de komolyan?Az ismerősöd egy vaksi.Lehet más orvos már ülőmagasságot mérne a babádnál és hallgathatnád a szívhangot!!!


Nekem te gyanús vagy...

2010. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem nem és nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!Eszem ágában sincsen még egyszer ilyen szörnyűségen keresztül menni mint az abortusz!!!!!Szeretném a babát!még ha más nem is!de én akarom.Akkor lehet menni.köszike,hogy segítetek,ha már vannak akik nem is,de nektek köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Holnap pedig megyek!
2010. márc. 10. 13:57
 24/28 anonim ***** válasza:

Rendben írd meg mi volt a dokinál!

Drukkolok,és bocsi hogy azt írtam biztos el akarod vetetni,de olyan furcsának tűnt az egész:)

Bocsi és jelentkezz!

2010. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én szerintem azért nem látott semmit az Uh-os ismerősöd, mert hasi uh-t csinált. Az elején hüvelyit szoktak csinálni, pont ezért mert a hasin még nem látni semmit olyan kicsi az embrió. Nőgyógyászhoz kell menned ő állapítja majd meg a terhesség tényét, rákszűrést vesz le és elküld terhesgondozásra.
2010. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem hasi UH-n szépen látszott a petezsák 5 hetesen,7 hetesen pedíg ugyan azzal a hasi UH-val már láttam a saját szememmel a kis szívét ahogy ver.Nekem nem is csináltak hüvelyit.
2010. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Voltam az orvosnál,és elmondtam neki,hogy mi van.Megvizsgált és azt mondta minden rendben van,ne aggódjak!Elmondtam azt is,hogy fogamzásgátlót szedtem mielőtt teherbe estem.Szóval nincsen semmi baj!!!:) Most fogom tölteni a 7.hetet.Boldog vagyok és köszike mindenkinek!!!!!!
2010. márc. 11. 10:33
 28/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok! És már ne izgulj!
2010. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!