Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten lehet megtudni,...

Hányadik héten lehet megtudni, hogy a magzat a méhen kívül vagy belül van? Mert ha én jó számoltam akkor kb.7hetes lehetek. És nem tudták megmondani. Köszike előre is!

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes.

7 hetesen nekem már volt szívhang...

Ha neked nem tudták megmondani az mit jelent?Mit mondott a doki:

Nem petezsákot látott csak éppen nem volt benne élet?

Egy 7 hetes terhesség már látszódik méhen kívül is szerintem,és nem játék,nem vicc,életveszélyes dolog!


És mi az,hogy "7 hetes lehetek"?


egy kismama.

2010. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Ha 7 hetesen mág nincsenek görcsös fájdalmaid és vérzésed, akkor nem hinném, hogy a petevezetélkben tapadt meg. Jó helyen lehet.


Menj el mielőbb orvoshoz. Ha tényleg 7 hetes vagy, már látha a szívcső pulzálása.

2010. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szolókkal, engem befektettek amikor nem látták méhen belül, de a vérvétel kimutatta, 5 hetes voltam mikor látták a petezsákot. Rá nem sokkal a szivcsőt ahogyan ver. Mindenképpen menj dokihoz!!Ilyenkor már látni kéne!
2010. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
van egy ultrahangos ismerősöm,és elmentem hozzá.Ő azt mondta,hogy vaskos a nyálkahártyám.de hogy kívül vagy belül van-e azt még ő sem tudja megmondani.január 17-én volt meg utóljára menszeszem.szóval most eléggé félek!
2010. márc. 10. 11:28
 5/28 anonim ***** válasza:
szia.5+3 hetesen voltam először dokinál aki csinált egyből uh-ot.szivhang még nem volt csak petezsák de azt látta h méhen belül van megtapadva.tehát a te nesetedben is már látni kellett volna.
2010. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Figyelj!Szerintem nem vagy terhes!

Ha méhen belül lenne az már 11-15 mm lenne.

Ha méhen kívül lenne,akkor már ez a méret szétrobbantotta volna a petevezetékedet!

A vastagabb nyálkahártya mástól is lehet nem csak babától.Lehet egy hormonzavar ami miatt késik a mensid és ez a szép vastag nyálkahártya nemsokára le fog válni és jóval erősebb mensid lesz a megszokottnál.


Egyébként miből gondolod,hogy terhes vagy???

Teszt pozitív?


egy kismama.

2010. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
és akkor most mire gondoljak?nagyon félek az tény és való,jövőhéten kell visszamennem ultrahangra.akkor már hátha többet tudok.
2010. márc. 10. 11:43
 8/28 A kérdező kommentje:
igen a teszt pozitív lett és a vérvétel is kimutatta
2010. márc. 10. 11:44
 9/28 anonim ***** válasza:

Aha értem!

Hát akkor is kéne már látszódnia!

Lehet nem eléggé jártas az UH-s ismerősöd.

Én nem hozzá mennék hanem dokihoz,aki meg is vizsgál és csinál másik UH-t.

És lehetőleg minnél hamarabb,nehogy aztán tényleg komolyabb bajod legyen.

Bár szerintem valami nem stimmel...

Vagy terhes voltál de közben felszívódott az embrio.Ilyen is van.Néztél mostanában ismét terhes tesztet?

2010. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy később fogant, nem középidőben, azért nem látszik még az UH-n.


Amikor 5 hetesen vérzéssel berobogtunk az ügyeletre (egy csomó pozitív teszt után), nekem se láttak semmit, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. (Csak hasi UH készülékük volt, az is régi.) Még azt se tudta megmondani az orvos, hogy jó helyen van-e a baba, mert egyáltalán nem látszott semmi. De egy hét múlva a saját orvosom hüvelyi ultrahanggal már látta az embriót és a szikhólyagot, 8 hetesen pedig a szívcső pulzálását is.


Nem írtad, hogy neked hasi vagy hüvelyi UH volt-e. Hüvelyivel többet látni.

2010. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!