Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten lehet megtudni,...

Hányadik héten lehet megtudni, hogy a magzat a méhen kívül vagy belül van? Mert ha én jó számoltam akkor kb.7hetes lehetek. És nem tudták megmondani. Köszike előre is!

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 10:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
van ilyen is hogy felszívódik az embrió?még ezt nem is hallottam.igen csináltam,és ugyan úgy kijött a 2csík.akkor már most tényleg nem értem.
2010. márc. 10. 11:51
 12/28 A kérdező kommentje:
csak hasi uh volt.de azt mondta az ismerősöm,ismételm szavait:van ott vmi,de ez még nem tuti
2010. márc. 10. 11:53
 13/28 anonim ***** válasza:
Nekem január 24.én volt meg utoljára,(1héttel később mint neked)!És mult pénteken már látszott a petezsákban az embriokezdemény.Holnap megyek szívhang miatt.Neked már látszani kellene..De!Ha rendszertelenül menstruálsz akkor lehet ezért nem látni,ezt viszont te tudod!
2010. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Van ott valami de ez még nem tuti...

Szerintem meg az ismerősöd nem tuti:)

Tessék elmenni egy orvoshoz,ő majd csinál másik UH-t.


Igen sajnos van ilyen,hogy felszívódik az embrio.

De akkor már megjött volna a mensid.

Ha mostanában is pozi lett a teszt akkor van ott valaki a pocidban csak az ultrahangos ismerősöd nem jártas benne:(

2010. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ha méhen kívüli lenne, akkor görcsölnél és véreznél, illetve, ha probléma lenne, akkor is.

Szerintem terhes vagy, és béna volt az ismerősöd.

Gratulálok és drukkolok neked.

2010. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
ez nagyon félelmetes egyépként,hát szerintem még megvárom a jövőhetet,hogy még is mit mondanak,és ha akkor sem semmi akkor megyek orvoshoz
2010. márc. 10. 12:22
 17/28 A kérdező kommentje:

köszi szépen!remélem nincsen semmi baj!!!!

De még egy kérdés,abortusz után mikor lehet gyereket vállalni szerintetek?mert nekem féléve az volt

2010. márc. 10. 12:24
 18/28 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre: mire vársz?mert az ismerősöd?Én nem várnék,hiszen a te babád!Menj el másik dokihoz aki biztosat mond.

Második kérdésedre:gondolom vákummal csinálták,ami semmilyen káros hatással nincs a méhnyálkahártyára vagyis nem marad heges.Így bármikor lehet babát vállalni ha készen állsz rá.

2010. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem valami sántít egy kicsit, ha komolyan érdekel a sorsod, a babád igen is menj el orvoshoz. Ha meg várni akarsz még pár napot, egy hetet, akkor tőlünk ne várj sokat!
2010. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint jobb lesz ha tényleg elmegyek.csak azt nem tudom,mivel én a barátomnál lakok messze az otthonomtól,hogy így is fogadnak-e.
2010. márc. 10. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!