Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,...

20 hetes kismama vagyok, mitől lehetek ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

2-3 napja szinte semmi erő nincs bennem, egyfolytában aludnék, feküdnék, semmi étvágyam, letört vagyok, és a pocim is többet keményedik.Ma reggelre az enyhe mensis érzés is jelentkezett, remélem ismét csak nő a manócskám.A pulzusom 99/70.Volt aki ennyi idősen igy volt?Tudnátok adni valami tanácsot amivel kicsit összekaphatnám magam?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. márc. 10. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hívd fel az orvosodat, sajnos nem tudok mást javasolni
2010. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most 20 hetes és 3 napos vagyok, én is a héten nagyon fáradtnak érzem magam, és megint elkezdett fájni a derekam, ez szerintem azzal függ össze hogy lazulnak az izmok, tágul a medence. A héten én is kevésbé vagyok éhes, bár nekem már korábban felírta az orvos a magnéziumot, így nem keményedik a hasam és csak néha pár másodpercig van mensi szerű érzésem, és tompítja a derékfájást is. Este picur mozgolódni szokott és az megnyugtat. Te érzed a mozgását? mit érzel? Mennyit mozog?

2010. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ui: amúgy meg hideg front is van, és ez is megvisel nekem 105/70 a vérnyomásom, a pulzusom 87.
2010. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mocorog a kicsim, elég határozott rúgásai vannak, ez az ami megnyugtat.Szerintem is a front, de azért jó ezt olyantól hallani aki velem egy idős pocakos.

Boldog Babavárást!

2010. márc. 10. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most már inkább rugásnak érzem és nem buboréknak amikor pedig arrébb megy olyan mintha egy nyomást éreznék. Van olyan nap amikor kevesebbet mocorog, pl: a napokban ezért aggódom is egy kicsit. A mozgásokat inkább este felé érzem amikor a kanapén elnyúlva nézem a tv-t. De hál istennek jövőhéten már megyek a védőnőhöz és ott mindíg hallgatjuk a szívverést.


20 hetes km

2010. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is ehhez tudnám hasonlitani mikor arréb mocorog, és nekem is este a legaktivabb, van mikor még este 9kor is "hancurozik".

A szivhang hallgatása nekem is nagyon megnyugtató szokott lenni.

2010. márc. 10. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!