Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diane 35-öt szedtem négy vagy...

Diane 35-öt szedtem négy vagy öt hónapig. Szeptember 30-án vettem be az utolsót, és novemberben már jött a baba. Szerintetek lehet valami baja a picinek a tablettától?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira ezeknek a tablettáknak a hormontartalma, hogy nem lehet baja. Én fog. gátló szedés közben maradtam terhes, sőt, mivel nem tudtam, hogy babát várok és meg is jött az első 2 hónapban, végig szedtem is a bogyókat. Az orvosom és egy másik orvos is, akit megkérdeztem (genetikus), azt mondták, hogy ha így is sikerült a petesejtnek megtermékenyülni, beágyazódni, akkor biztosan nagyon - nagyon egészséges.Mert ilyenkor a mindent vagy semmit elv érvényesül, ha bármi probléma van, nem marad meg a pici. Igazuk volt! A kislányom makk egészséges 18 hónapos :)) Egyébként, ha bármi gond lenne a tiéddel, már régen észrevették volna! Nyugi Minden rendben lesz!
2010. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,mindkét terhességemnél és teljesen egészségesek a gyermekeim.Jó babavárást,könnyű szülést:))
2010. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!én is ezt a gyógyszert szedtem júliusba hagytam abba és szept.ben jött a baba.Minden rendben van,szépen fejlődik.Boldog babavárást.29.h.
2010. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!
2010. márc. 8. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!