Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra lett hányingerem és a parfümöm szagát sem bírom elviselni, ráadásul mintha remegne az egész testem. Reggel még jóízűen ettem. Normális ez? 5hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális. Valószínűleg ez az állapot megarad, még a pici meg nem mozdul. Csak türelem, még bírj ki egy pár hetet!
2008. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy normális.Sajna úgy néz ki,hogy nem úszod meg rosszullétek nélkül.Pihenj sokat,ha teheted,és felkelés előtt majszolj el 1-2 kekszet,az segíthet valamicskét a hányingeren.Kitartás!28 hetes kismami
2008. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul remegés főle éjszaka amikor felébredek. 6 hetes
2008. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos normális. Én kb. az 5. héttől kb. a 13. hétig minden reggel hánytam. Megfogadtam néhány jó tanácsot, de sajnos egyik sem használt (se a keksz csipegetés korán reggel, se a bögre tej este...) ami ki akart jönni az ki is jött, persze korán reggel nem volt minek kijönnie. De mára már elmúlt, csak akkor vagyok rosszul, ha korán kelek. Szerencsére engem a szagok, illatok nem iritáltak.

16 hetes kismama

Boldog baba várást.

2008. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mióta babás vagyok, nem tudtam használni a parfümömet. Sőt a férjem se használ azóta. Annyira intenzíven érzem az illatokat, mintha valami kutya lennék, vagy nem tudom. Terhességi mellékhatás :) Gratula a babához!! 26 hetes kismami
2008. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam dettó ilyen a helyzet én már nem használok parfűmöt a 4. hét óta a párom sem illatmentes túsfürdőm van és csak mosóport öblítőt nem használok de így is irritál . van hogy a főzést a kedvesemnek kell befejeznie,a hányinger ellen én is kipróbálta sokmindent keksz hideg folyadék de csak akkor használ ha olyan a helyzet.kitartás!magamnak is ezt mondogatom-6 heteske
2008. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!