Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen a kinyílt...

18 hetes terhesen a kinyílt méhszájnál mire kell figyelni, illetve vigyázni? Mik a veszélyei?

Figyelt kérdés
2007. nov. 5. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt nagyon sokat kell pihenni! A második leg fontosabb pedig, hogy a fertőzés esélyét a minimálisra csökkenteni, mert "kinyilt a kapu" ami eddig jobban védelmezte a magzatodat, mellőzni az uszodát, de még az ülő fürdőt is, nagyon kell figyelni a higiéniára is. S el kell, hogy keserítselek, azt hiszem, hogy a sexet is hanyagolni kell.
2007. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az ímént elfelejtettem írni, a veszélyét, ami a kora szülés, 24.ik hétig vetélés lehet. Vigyázz magadra!
2007. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még megkapod ezt a hozzászólást ennyi idő után, akkor nagyon megköszönném, ha megírnád, akár kommentként vagy priviben, hogy mi történt veled, hogy hortad ki a babát, meddig tudtad benn tartani? Én sajnos 23 hetesen most vesztettem el 2 babát is, mert kinyílt a méhszájam, és már nem tudtak segíteni, pedig összevarró műtétem is volt... Te már elég régen írtad ezt a kérdést, remélem azóta van egy lassan egy éves csemetéd! Várom a válaszod!
2008. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!