Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok, de a pocakomo...

16 hetes vagyok, de a pocakomon még semmi nem látszik. Még jók rám a szűk farmereim. Majd azért lassan elkezd nőni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 honaposan kezdett domborodni mert hátsó falon tapadt meg a babám.Ne aggodj megnő a pocak ne akard sürgetni. :-)
2008. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OK nem sürgetem. :) Így legalább nem kell többször is felújítani a ruhatáram.
2008. szept. 3. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a 20.-hét után kezdett nőni, addig csak a közeli ismerőseim vették észre. Utána viszont hétről hétre egyre nagyobb! Azért 25 hetesen még tudtam úgy öltözni, hogy nem tűnt fel egy rég nem látott ismerősnek. Most 29 hetesen már nem tudnám eltitkolni, persze nem is akarom:)

2008. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 hetesen nekem sem látszott semmi. A 18. hét körül vettem észre hogy elkezd nőni, most meg a 20.-ban vagyok és ha megyek valahova mindenki észrevszi hogy kismama vagyok. NEMSOKÁRA NEKED IS ELKEZD NŐNI és nemsokára már le sem tagadhatod:)
2008. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én holnap leszek 17 hetes, és én olyan nagynak látom már a pocakomat, viszont rajtam kívül senki nem veszi észre :-(

Én is már alig várom, hogy egyértelmű legyen! (Most csak egy rossz alakú nő benyomását keltem...)

2008. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!