Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen mit fog a doki...

7 hetesen mit fog a doki ultrahangon látni a babámból? Csak a pocakomon keresztül vizsgálnak, vagy hüvelyen keresztül is fognak? Milyen életjelenségei lesznek akkor?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem 6 hetesen csak hasi ultrahanggal vizsgált, és már szívműködést is látott. Szerintem már neked is fogja látni. Sok sikert!
2009. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2009. dec. 27. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem a 12.hétig csak hüvelyen keresztül nzett uht, és igen kb lesz már szívhang is.

Gratulálok.

2009. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem hüvelyi UH-t csinált 7 hetesen, már volt szívhangja is. Nekem mérték a petezsák méretét, a baba ülőmagasságát (CRL) stb.
2009. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor bejelentkeztem uh-ra, a hölgy azt mondta teli húgyhólyaggal menjek, talán csak a hasamon keresztül vizsgálnak. Remélem, mert a másiktól félek kicsit.
2009. dec. 27. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem is 7 hetesen hüvelyivel vizsgált. Látta a szívhangot, petezsák méretét stb. Ne félj a hüvelyi uh-tól, egyáltalán nem fájdalmas, csak a helyzet kicsit kellemetlen:)
2009. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Engem hasin néztek, és 7 hetesen már volt szívhang :)
2009. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látszik az a legjobb ha mindkettőre felkészülök. Valójában a fejem búbjától a lábam kisújjáig is vizsgálhatnak, csak ne legyen semmi baj a kicsimmel. :)
2009. dec. 27. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!


nekem hüvelyit csinált, de nekem üres hólyagot kértek! én úgy tudom, h teli hólyagot hasinál kérnek, de hallottam már arról is, h hüvelyinél is telit kértek... na mindegy, sztem készülj mind2re, aztán meglátod:) a hüvelyitől meg ne félj, ha már úgy is látott alulról nem olyan vészes... szerintem:)

2009. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első alkalommal hüvelyi UH-t néznek,hasit ritkán!

Az én dokim minden alkalommal megnézi a hüvelyt,azután hasi UH!!!

21h terhes

2009. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!