Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor agyaztatok meg a kisagya...

Mikor agyaztatok meg a kisagyat? Hany hetesen? Es nektek a ti szobatokba lesz a kisagy az elejen vagy mar a kulon gyerekszobaba teszitek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Még nincs megágyazva. Sőt, még ágynemű sincs, amit sajnálok, de ez van. Eddig a felújításra koncentráltunk.


Külön szobában lesz, de közvetlenül mellettünk, és tettünk be egy kihúzható kanapét is. Az első időkben ott fogok aludni, mellette.


34h km

2010. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos koráig volt a babánk kiságya a mi szobánkban, utána költöztettük át.

A megágyazás nálunk egy szál gumis lepedőt jelentett :) Azt akkor húztam fel, amikor hazajöttünk a kórházból.

37. hét környékén mostam ki mindent: ruhákat, pelusokat, törölközőket, stb, és időben szültem, addig minden várt szépen a szekrényben.

Jó babavárást!

2010. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 héttel azelőtt ágyaztam meg,mint ahogy ki voltam írva,tehát 37 hetesen, mert ugye utsó 4 hétben bármikor jöhet a baba. A mi szobánkba tettük,mert első baba, legyen szem előtt, és milyen jól tettük.A 2.-tól a 6. hétig óránként ébredt fel hogy éhes. Nagyon fárasztó volt ki-be ugrálni az ágyból, és sokat jelentett,hogy nem kellett messzire menni, csak 2 métert.Egy éjszaka alatt még így is sok méter összejött.Nekünk kb 1 éves koráig velünk lesz.
2010. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön szobája van, a mellettünk lévő szoba, de beraktunk egy heverőt, az első időkben ott alszok majd vele egy szobában. A 38. hétre lett kész a szoba, a 39. héten már megágyaztam, vagyis tettem tiszta lepedőt a matracára, rá a pólya, kistakaró. Hagy várja készen teljesen mire hazajövünk, bár sajnos elhúzódik a dolog mert már túl vagyok a kiírt dátumon és még semmi.
2010. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte mózeskosárban altattam őket, és az ágyam mellett voltak. Egy kicsire hajtogatott felnőtt lepedő volt benne, a baba meg hálózsákban aludt, plusz ha kellett még takarót tettem rájuk. (Aki télen volt pici) Így nem kellett "messzire menni" éjjel, de mégis külön aludtak. A kiságyat így eleinte raktárnak használtam. 2-3 hós koruk körül költöztek át oda, de minden maradt a régiben (félbe hajtott felnőtt lepedő pont bele illik a 60x120-as kiságyba).

A nagy lányom kb. 20 hósan maradt együl a kis szobában, mi kiköltöztünk a nagyba, és a kis tesó is velünk van, helyhiány miatt a járókában ágyazok meg neki este, és nappal ágynemű nélkül ugyanott van. Ha majd átalussza az éjszakát, bemegy a tesóhoz...

2010. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fogok megágyazni, mikor hazajövünk, mert pár pillanat az egész. Én nem szeretném, hogy porosodjon addig is. De már minden ki van mosva, jelenleg a fiókban van az ágyneműk.

Amíg éjszaka is eszik addig a mi hálószobánkban lesz és utána kerül majd át az ő szobájába. Úgyhogy a kiságy már itt van a mi ágyunk mellett. Most már csak a kis manóm hiányzik az ágyból.

39 hetes kismama

2010. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én is majd csak akkor ágyazok meg neki ha már hazajöttünk,pont a porosodás miatt.addigra szépen ki lesz mosva minden,így két perc se lesz még megágyazok.velünk lesz egy szobában,mivel sajna egy szobásban lakunk egyenlőre.
2010. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

35 hetes vagyok,még nincs neki megágyazva hogy ne porosodjon de már kivan mosva majdnem minden és szépen elrakva a szekrénybe.

Már összeraktuk a kiságyat a franciaágy mellett lesz,eszembe sem jutott hogy külön szobába tegyem ez annyira egyértelmű volt nekem!

Könnyű szülést a kismamáknak éa boldog babázást!

2010. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 34 hetesen ágyaztam meg és letakartam egy nagy lepedővel a por miatt. Elég sokat szöszöltem a fejvédővel, hogy szép legyen és ne lógjon mindenhol a megkötőkéje, úgyhogy örülök, hogy nem vártam a hazajövetelig.
2010. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!