Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan teszitek fel a gyereksz...

Hogyan teszitek fel a gyerekszobába a dekorációt pl. dekorgumiból a falra?

Figyelt kérdés

Fűrészporos tapétára szeretném ragasztani,de úgy hogy leszedhető legyen(a fal és a tapéta nélkül). Van kétoldali ragasztónk,de az vékony,átlátszó és rácsos. A vastagabbik,fehér színű kétoldali ragasztót vegyem? Vagy a gyurmás megoldás vált be?

Ja,és hol lehet olcsón beszerezni? Barkács,hobby bolt,vagy papír írószer?

Bocs,hogy nem kimondottan terhességgel kapcsolatos a kérdés,de itt általában választ kapok.


2010. máj. 5. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem Blu-tack jó lenne, én legolcsóbban az Ázsia Centerben kaptam, a keleti szárnyban, a kajás emeleten (2. azt hiszem) van ott egy papírbolt.


Évekig nem bírja, mert zsírfoltot hagy. De ehhez tényleg sok idő kell.

2010. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a gyurmással tenném fel, azt le tudod szedni, vagy át is tudod tenni a képet, ha akarod.

De szép legyen ám!!! :-D


Boldog babavárást!

2010. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!